Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Pudra Tesettür abiye elbiseler 2019

Pudra Tesettür abiye elbiseler 2019

tarafından pramid

Yeni sezon da pudra rengi ile tasarlanan bir birinden şık ve zarif abiye modellerini sizler için farklı modeller olarak seçtik. 2019 tesettür abiye modelleri arasında pudra rengi tercihi oldukça popüler. Tesettür abiye elbise tasarımlarında bu rengi birde bizim seçtiğimiz özel tasarımlarla görün istedik.

Kapalı giyinen hanımlar için ilk sırada ki tercihler arasında yer alan pudra renkli abiye modellerinden bir kaç model beğendik. Bakalım sizler bu özel davet ve geceler için seçilen abiyeleri beğenecek misiniz?

Pudra kapalı abiye modelleri

Şal ve abiyenin pudra rengi ile kombin edilmesi ne kadar şık görünüyor. Özellikle sadeliğin sadece renkle güzelleştiği bu özel tesettür abiye tasarımları 2019 yılında karşınıza çokça çıkacak giyimler arasında olacaktır.

Parlak pudra abiye 2019

Kapalı giyim konusunda abiyeler de uzun kollu ve kapalı olan modeller sıkça tercih ediliyor. İşte tesettüre giren hanımlar için tasarladığımız ve seçtiğimiz engin modeller. Şık tesettür abiye modelleri 2019

Tesettür abiye modellerinde pudra rengi

Altın sarısı ile pudra rengi eşarp veya şal ile nasıl kombin yapacağınızı da görebilirsiniz. İşte sizlere seçtiğimiz en güzel kapalı abiye modelleri ve pudra renkli davet elbiseleri.

2019 kapalı abiye: davet, mezuniyet ve düğün abiyeleri

Düğünler için seçilmiş en güzel abiye modelleri ile sizlere hem düğünlerde, hem balolarda hemde gece davetlerinde şık olabileceğiniz en şık abiye modellerini seçiyoruz. İşte sizlere seçilmiş en güzel kapalı tesettür modelleri.

You may also like

Yorum Yap