Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Renkli Prenses gelinlik modelleri

Renkli Prenses gelinlik modelleri

tarafından pramid

Şimdi sizlere için hazırladığımız 6 farklı gelinlik modeli ile aklınızı başınızda alacağız. Rengarenk olan bu gelinlik modelleri 2018- 2019 yılı gelinlik modelleri arasında seçilen en güzel gelinlik tasarımları olmuş. Prenses tarzı olan gelinlik modelleri farklı renk tonları ile hem farklı hemde alışılmışın dışında bir tarza sahipler. 

Farklılık arayan bayanların gelinlik arayışlarına son noktayı koyacak gelinlik tasarımlarını sizlere sunarken bu modeller arasında en çok beğendiğinizi de bizimle paylaşmayı unutmayın. Özel tasarım olan bu modeller genç hanımların evlenecekleri gün tercih edecekleri ve hayallerini süsleyen modeller olacaktır. 

Hem nişan, hemde düğün için gelinlik modeli

Üst kısımda başlayan ve ta etek boyuna kadar devam eden güllerle süslenmiş kabarık yani prenses gelinlik modelini çok hoş değil mi?

Gelinlik muhteşem bir çizgi ile tasarlanmış ve kabarık etek boyu o kadar etkileyici ki gördüğünüz de çok beğeneceksiniz. Hayalimde ki gelinlik bu diyeceğiniz ilk modelimiz ve pembe rengin harika görünümü

Mavi gelinlik modeli sade gelin olmak isteyenlere özel

Sade kesimi ve farklı rengi ile cazip bir kesime sahip olan gelinlik modelinde işlemelerle hafif bir el dokuma işlenmiş. 

Özel el işi gelinlik modeli

Baştan aşağı her tarafı özel el işçiliği isteyen harika bir tasarım. 4 farklı renk tonunun birleşmesi ile oluşturulan gelinlik modeli sıra dışı bir tasarımla göz dolduruyor. Pembe ve mavi tonlarının hakim olduğu gelinlik modeli straplez bir yapıya sahip. Çiçeklerle bezenmiş gelinlik çok tercih edilenler arasındadır. 

Çiçek desenli, gök kuşağı renkli ve puf puflu gelinlik modelleri

Daha önce bu kadar güzel ve farklı renklere sahip gelinlik modelleri gördünüz mü?

Sürekli alıştığımız beyazın dışına çıkılmış ve kendine özgü bir çizgi sunan bu gelinlik modelleri 2018 – 2019 yılının en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer alınıyor. Straplez gelinlik modelleri, çiçek desenli gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri olarak farklı bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirler

You may also like

Yorum Yap