Ana Sayfa Kadın HaberRüya Tabirleri Rüyada araba ile ilgili yorumlar

Rüyada araba ile ilgili yorumlar

tarafından pramid

Rüyada araba ile ilgili olarak gördüğünüz bir çok şeyin yorumunu sizler için kısa kısa açıklamaya çalıştık. Öncelikle Rüyada araba görmek yorumunu ve daha sonra da sizlerden gelen araba ile ilgili sorulardan bir kaçına cevap vermeye çalışacağız. 

Rüyada araba görmek, binmek, kaza yapmak, arabanın peşinden koşmak, arabanın altında kalmak gibi bütün rüyalarınızın yorumlarını yapacağız. 

Rüyada arabaya binmek veya arabadan inmek 

Öncelikle rüyada araba gördüğünüz de özellikle arabaya biniyorsanız bunun iki tane alameti vardır. 

Birinci alameti geçim konusunda mevki yükseleceğiniz yada bulunduğunuz yerden bir yüksek mevkiye geleceğiniz anlamını taşımaktadır. Bir diğer yorum ise bebek sahibi olacağınız anlamına delalet etmektedir.

Rüyada arabadan inmek ise; 

Rüyada arabadan inmek iyiye delalet etmiyor. Arabadan indiğiniz de yukarıda saydıklarımızın tam tersi olacağına işaret etmektedir. 

Rüyada araba ile ilgili görebileceğiniz diğer başlıklar

Rüyada araba vapuru görmek yorumu, hayırlı, sevinçli ve bereketli bir sefere işarettir, büyük işler sonucunda kazanılmış güzellikleri ifade eder.

Rüyada arabadan düşmek kişinin işinden ayrılacağına işaret eder.

Bir kimse rüyasında arabaya bindiğini ve arabanın kolları altında da bir takım insanların olduğunu görse, rüya sahibinin o kişiler üzerinde liderlik kurar.

Rüyada kaza yapmış araba görmek, büyük bir mevki sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada rampadan yuvarlanmış araba görmek, itibarınızın kısa süreli olacağına işaret etmektedir.

Rüyada araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa işaret eder.

Rüyada arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Rüyada dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Rüyada bir otomobil kullandığını görmek bulunduğu iste başarılı bir idareci olduğuna; memur veya isçi değil de halktan biri ise, onlar tarafından sevildiğine ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan işlerinde aracılık yaptığına delalet eder.

Bir otomobilin içinde olduğunu görmek, bir suçtan dolayı tutuklanacağına ve sonra suçsuzluğu anlaşılarak tahliye edileceğine delalet eder.

Rüyada atlı araba görmek, başarıya gidilecek anlamındadır. Otomobil ise sıkıntıya işarettir. Otomobil kullanmak, kendi hatası yüzünden bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir.

Bir kimse rüyada ağır yük yüklenmiş bir arabaya bindiğini görmüşse, halbuki o arabanın şekli binilecek bir şeyden başka bir şekilde olduğunu görse, o kimseye üzüntü ve keder isabet eder. Eğer bu rüyayı yolculuk yapmak arzusunda bulunan bir kimse görse, yolculuğundan geri kalmasına ve işinin ağırlaşmasına delalet eder.

You may also like

Yorum Yap