Ana Sayfa Kadın HaberRüya Tabirleri Rüyada Eski manitayı ( sevgiliyi ) görmek

Rüyada Eski manitayı ( sevgiliyi ) görmek

tarafından pramid

Rüyalar konusunda net bir açıklama olmamakla birlikte yorumlar yapılmaktadır. Bugün ki rüya yorumumuz da sizlere Rüyasında eski sevgilisini veya diğer bir değişle manitasını görmek ne anlama gelmektedir. Hem kız için hemde erkek için en sevgiliyi rüyada görmek ne anlama gelmektedir onu açıklamaya çalışacağız. Bir kaç farklı arama mantığını burada yazacağız çünkü sürekli aynı konular farklı aranma mantığı ile karşımıza geldiğinden hepsinin aynı mantığa ulaştığını anlatabilmek için yazıyoruz. Eski sevdiğini rüyada görmek , Ayrıldığı erkeği tekrar rüyada görmek, yada eski erkek arkadaşından ayrılmak ve sorasında onu rüyada görmek ve aynı şekilde erkekler için de aynı şekilde geçerlidir. Erkeklerde eski kız arkadaşlarını, eski kız sevgililerini rüyalarında görüyorlar ve ne anlama geldiğini merak ediyorlar.

İşte Rüyada eski sevgiliyi görmenin anlamı:

Rüyayı sahibinin o kimseyi tamamıyla unutamadığını göstermektedir veya onu zaman zaman da olsa düşündüğü anlamına da gelebilmektedir ve anılarında yaşattığı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin eski sevdiğinin sık sık aklına geldiğine yorumlanırken bir yandan da aynı zamanda o kimseden haber almaya rivayet edilir.

Ayrıca farklı bir yorum daha yapmak istersek: Siz eğer eski sevgilinizi nefret ederek hatırlıyorsanız, bilinçaltınızda onu besliyorsunuz demektir. Eski sevgilinizden Nefret etmeyi bırakmadığınız sürece yükünü de rüyalarda çekmek devam edeceksiniz. Onu düşüncelerinizden olabildiğince uzak tutmak istiyorsanız kendinize karşı samimi olmalısınız. Unutmak en büyük cezadır tabi sizde unutmak istiyorsanız.

You may also like

Yorum Yap