Ana Sayfa Kadın HaberRüya Tabirleri Rüyada Kar üstünde Yürümek veya Yatmayı görmek

Rüyada Kar üstünde Yürümek veya Yatmayı görmek

tarafından pramid

Rüyada gördüklerini yorumlamak veya gördüklerinizin anlamını merak ediyorsanız iremsude rüya yorumları kısmında istediğiniz bilgileri bulabileceksiniz. Gördüğünüz rüya kar üstünde yürümek veya kar sütünde yatmak şeklinde ise ikisi içinde ayrı ayrı anlamını izah edeceğiz.
Unutulmaması gereken bir noktayı paylaşıyorum. Rüya yorumları veya gördüğünüz rüyaların yorumlarını sizlere kendi kaynaklarımızdan değil rüya yorumculuğu yapan bu konuda bilgi sahibi kişilerin verilerinden alarak aktarıyoruz.

Şimdi rüyada iken kar üstünde yürüdüğünüzü gördüyseniz bu rüya ne anlama gelir?
Rüyada Karda yürümek sizin ve sevdiklerinizin kısa süre içerisinde mutlu zamanlar geçireceği anlamına geliyor ve çok mutlu olacağınıza işaret eder.
ayrıca sizi sıkıntıya sokan bazı çözemediğiniz durumların da sona ermesi anlamına gelmekle birlikte sevinçli günlere de işaret eder.

Rüyada kar üstünde yatmak ise sizlere mutlu bir haberci olarak geliyor. Acılarınızdan kurtulacağınızı şimdiden sizlere müjdeliyor.
Kar üstünde yattığını görmek de acılarınızdan, üzüntülerinizden , dertlerinizden, sıkıntılarınızdan, ıstırap ve tasalardan kurtulmaya işaret eder.
Rüyada kar üzerinde yürümek, rüyada kar üstünde koşmak yürümek iyiye, güzel şeylere işaret eder.Önemli bir diğer ayrıntı ise rızkı elde etmeye işarettir.
Bir kimsenin Rüyasında karın üzerinde yürüdüğünü görmesi; o kimsenin hiç beklemediği bir yerden bir menfaat göreceğine yorumlanır.
Rüyada karda yürümek Rüya sahibi için kendisi ve mahiyetinde olan kimselerin geçimini sağlamak için gerekli olan geliri ve ihtiyaçları sağlamaya işaret eder.
Rüyada kar üzerinde yürümek Rüyayı gören kimsenin yaşamında meydana gelecek bazı farklılıklara yorumlanır.

Rüyada yalın ayak karda yürümek sıkıntı veren üzüntü ve kederlenmenize neden olan durumların sona ermesine yorumlanır.
Rüyada kar altında yürümek eğer yürüdüğünüz yol güzel ve yürüken mutlu hissediyorsanız bu rüyanın sizin için iyiye yorumlanır.

You may also like

3 Yorumlar

asiye 9 Temmuz 2017 - 10:44

Rüyada birden bire ortaya çıkan beyaz bir yaratık görüyorum. Bu arada kar da yağıyor.Yaratığın yüzü var, kolları filan var. Derken kara kapanıyor ve yüzünü karlara sürmeye başlıyor. Başını yukarı kaldırdığında yüzünün değiştiğini ve bir insan yüzü olduğunu görüyorum. Aynı zamanda kolları kanatlanıyor ve kanatlarının üstünde acayip balona benzer nesneler oluşuveriyor. Birden esmer yüzlü bir insana ama kanatları olup uçabilen bir insana dönüşüveriyor ve balona benzer nesnenin üstünde beyaz ışık saçan bir lamba ile gökyüzünde uçmaya başlıyor. Şehrin üstünde bu şekilde dolaşırken insanlar korku içinde sağa sola kaçışıyorlar. Bir hastane görüyorum ve ben hastanenin her odasına girip bu garip yaratığın şehre büyük zarar vereceğini, hastaneyi tahliye etmelerini istiyorum. Kimileri sözümü dinliyor kimileri ise inatlaşıyor benle. Bu rüyanın anlamı nedir acaba? Çok merak ettim.

Yanıtla
Esra 2 Şubat 2018 - 06:47

rüyamda kar üzerine yatıp ağlıyorum ne anlama geliyor acaba

Yanıtla
Tamam 11 Eylül 2018 - 08:25

Rüyada kar üstünde tuz içinde yatmak

Yanıtla

Yorum Yap