Şekilli Kahve fincanları – Hayvan figürlü Fincanlar

Türk kahvesi için ve misafirleriniz için hazırlanmış harika fincan takımları. hepsi de çok özel hayvan figürleri ile şekillendirilmiştir. Vitrinler için süs olarak ta kullanılabilir. Sizlere Kuğu, tavuz kuşu ve ejderhadan yapılmış kahve fincan takımı

Paylaş

Kahve fincanları bizler için o kadar önemlidir ki çeyizimizi vazgeçilmezlerindendir. Özellikle kahve fincanlarında alışıla gelmiş modellerin dışına çıkılmış ve çok özel bir kaç seriyi siz hanımların beğenisine sunuyoruz.

Hayvan figürü ile işlenmiş fincan takımlarında Kuğu, Tavuz kuşu, Ejderha gibi çok özel sembollerden esinlenilmiş. Özellikle fincanlar için kaşıkları da aynı ayrıntı ile düşünülmüş. kahve fincan takımı ve kaşıklarını gördüğünüz de mutlaka isteyeceksiniz.

Her evin sahip olması gereken özellikte ve şıklıkta. Süs olarak ta kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kahve takımları dikkat edildiğinde porselen üzerine işlenmiş ve figürlerin işlendiği noktalar ise camdan yapılmış. Özellikle renklendirmenin yanı sıra cam ve porselenin muhteşem uyumunu bu takımlarda göreceksiniz.

İlk takımımız kuğu kuşlarının muhteşem duruşu ve zarafeti ile buluşmuş. İlk gördüğünüz de kaşıklarının takıma uyumu da gözlerde kaçmayacak bir diğer ayrıntıdır. Tabaklar için de yine ayrı bir tasarım yerine uyum sağlayıcı bir desen kullanılmış.

Sizlere birde diğer takımları sunalım. Çok beğeneceksiniz. Beğendiğiniz takımları yorumlarda yazmayı unutmayın.

  1. Meliha dedi ki:

    Bu nerede satılır bayıldım

  2. Sule dedi ki:

    Bu tavuz kuslu fincan takimini nasil alabilirim bayildim fiyat nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir