Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları Şenay Yangel 2019 Balık Burcu Yorumu

Şenay Yangel 2019 Balık Burcu Yorumu

tarafından pramid

Burç yorumlarında günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yorumlarını ünlü Astrodeha olarak kendini tanımlayan Şenay Yangel’den alıyoruz. Bakalım 2019 yılı burçlarımıza göre nasıl şekillenecek ve bizlere neler getirecek. 2019 balık burcu yorumu. Ünlü astrolog Şenay Yangel’in muhteşem yorumu ile 2019 yılı ve bütün ayları ile birlikte genel burç yorumu

Balık burcu 2019 yılında neler getirecek bütün yıl boyunca olumlu ve olumsuz yönlerini birlikte öğrenelim.

Ocak Balık 2019 yorumu

Bu ay sizler için finansal kazançlar ile ilgili şanslı etkiler söz konusu. Resmi kurumlar basın yayın ile ilgili işler yapan Balıklar özellikle aktif enerjileri iyi değerlendirmeye çabalamalılar. Son derece önemli anlaşmalar ve sürekli gelir elde edebileceğiniz işler gerçekleştirebilirsiniz. İş ve Eğitim hayatınızda Devlet makamlarından destek görebileceğiniz enerjiler söz konusu Siz uzun zamandır iş arıyorsanız hayalini kurduğunuz kalıcı işi bu ay bulabilirsiniz. Ailevi konularda ise kardeşleriniz ile ilgili sorunlar sizi yorabilir. Mümkün olduğunda kendi merkezinizde kalmalı haklı söylemlerinizi dinlemeyen yakınlarınız yüzünden kendinizi bu kadar çok yıpratmamalısınız. Özel yaşamınıza ise biraz daha fazla önem vermeniz faydanıza olacaktır.

Şubat Balık 2019 yorumu

Şubat sizler için her zamankinden daha fazla ihtiyatlı davranmanız gereken enerjileri barındırmakta. Büyük yatırım planlarınızı devir ya da satın alma ile ilgili konuları tekrar gözden geçirmeli varlıklarınızı riske edecek hiç bir oluşumun içinde yer almamaya özen göstermelisiniz. Özellikle geniş çaplı bir işletme sahibiyseniz resmi kurumlar ile ilgili çalışmalar için yurtdışına seyahat etmeniz gerekebilir. Özel yaşamınızda ise gece hayatına düşkün arkadaşlarınız yüzünden skandallara karışabilir ve bir anda yapmadığınız şeyler ile sırf bulunduğunuz ortam yüzünden suçlamalar ve ciddi eleştiriler ile karşılaşabilirsiniz. Başkalarını kırmamak adına taviz vermemeyi öğrenmelisiniz.

Mart Balık 2019 yorumu

Bu ayın ilk 10 günü ayak ve eklem sağlığınız ile ilgili sorunlara dikkat etmelisiniz. Dikkatsizliğiniz sonucu yaralanmalar ve kazalar tıbbi müdahaleler yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca bu ay Enfeksiyonlar, ateş, deri ve mide rahatsızlıklarına dikkat edin. Özel yaşamınızda ise bekar Balıklar iş ya da eğitim hayatınız gereği katılacağınız bir seminer eğitim programı ya da organizasyonda sizi çok etkileyecek o özel insanla karşılaşabilir duygu dolu bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Aman dikkat kıskanç arkadaşlarınız mutluluğunuzu bozmak için kafanızı karıştıracak yorumlarda bulunarak başarıya ulaşabilirler. Kimseyi değil kendinizi kalbinizi dinleyerek kararlar aldığınızda mutluluğunuzu koruyabilirsiniz.

Nisan Balık 2019 yorumu

Nisan ayında yavaş ama sürekli ilerleme kaydedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay özellikle 15 19 Nisan tarihleri arasında siber hırsızlıkların şifrelerinizin ele geçirilmesi gibi konulara dikkat etmelisiniz. Size ait alan maddi ve manevi şeyler zarar görebilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin önerilerine ön yargılı olmamalı onun fikirlerini de dikkate almalısınız. Bunu yaptığınız anda hem aşk hayatınız hem de kendi yakınlarınız ile ilgili sorunları çözüme kavuşturabilmenin yollarını bulabilirsiniz.

Mayıs Balık 2019 yorumu

Mayıs ayı iş hayatınızda da eğitim hayatınızda da başarısızlıkları başarıya çevireceğiniz enerjileri barındırıyor sizler için. Doğru yer de doğru kararlar alabileceğiniz başkalarının yaptıklarını bir kenara bırakıp kendi yaptıklarınız ile uğraş vereceğiniz her şeyin mükafatı sizleri memnun kılacaktır. İş hayatınızda da özel yaşamınızda da talihsiz süreçler arkanızda kalıyor yatırım planlarınızı uygulamaya geçebilir miras ya da hukuk yolu ile uğraş verdiğiniz konularda hakkınız olanı alarak maddi anlamda ciddi rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Bu ay eş ve eşin yakın çevresinde bulunan kişiler yüzünden sorunlar yaşanabilir.

Haziran Balık 2019 yorumu

Haziran ayı boyunca hiç kimsenin avukatlığına soyunmamalısınız. Kişisel ilişkileriniz yakınlar ya da dostlarınız ile ilgili pek çok doğru bildiğiniz şey yanlış çıkabilir sizin değerlerinizden çok uzak kişileri tanıyamamış olmanın hayal kırıklıklarını yaşayabilirsiniz. Siz kendi geminizi doğru götürmeye çalışın ve tama olarak gerçekliğini bilmediğiniz hiç bir işin içinde olmamaya özen gösterin bu ay. İş ve özel yaşamınızda ise aşırı bencil aşırı duygusal yaklaşımlar içinde olmamalısınız. Aksi takdirde bu durum küçük sorunların büyük meseleler haline gelmesine ve çevrenizde yayılan dedikodular yüzünden zor durumda kalmanıza neden olabilir.

Temmuz Balık 2019 yorumu

Bu ay yeni bir terfi işiniz ile ilgili farklı bir alanda söz sahibi olabilme gibi olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay tanıyacağınız yeni insanlar iş hayatınızda ki istikrarı arttırabilir ve ertelediğiniz önemli bir projeyi gündeminize taşıyarak yurt içi ve yurt dışında önemli kazançlar elde etmeniz adına sizlere yeni kapılar açabilir iyi değerlendirin ve işlerinizi gizlilik çerçevesi ile prensipli bir şekilde yönetmeye gayret edin.

Ağustos Balık 2019 yorumu

Ağustos 2018 İş olanakları parasal kazanımları ve profesyonel yaklaşımlarınız ile pek çok olumlu etkiyi barındırmak ta sizler için. İş hayatınızda beklediğiniz olumlu haberleri 10 Ağustostan itibaren alabilir köklü ve kalıcı işlerin mimarı olmayı başarabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılı eğitim ve iş hayatınızda ise her türlü kısıtlı imkana rağmen başarılı olabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız vazgeçmemek başarınızın sırrı olacaktır. Özel yaşamınızda ise süregelen bir hukuki durum söz konusu ise bu ay karşı tarafın beklenmedik hamleleri sizi zora sokabilir duygusal tepkiler vermek yerine hukuki işlerinizi takip eden kişi ile konuşarak kararlar almanız olası problemlerin daha da büyümesinin önüne geçecektir. Özel yaşamınızda ise ay sonuna doğru sürpriz bir evlilik kararı almanız mümkün görünüyor.

Eylül Balık 2019 yorumu

Ay’ın ilk 10 günü iş hayatınızda yetkili yetkisiz hiç kimse ila tartışmalar içine girmemelisiniz. Gökyüzü sabrınızı ciddi bir testten geçirebilir ve bu testi geçtiğiniz anda bambaşka bir konuma ulaşacağınız durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu ay uluslararası işler ve Dış ticaret ile ilgilenen Balık burcu mensupları için son derece olumlu enerjiler söz konusu iyi bir ekip doğru zamanlama ve ani gelişen olaylara soğukkanlı bir şekilde çözüm üretmeniz sizi bir yıldız gibi parlatmaya yetebilir. Özel yaşamınızda ise evli ve çocuk sahibi Balıklar onların özel ve eğitim hayatlarında yaşanan gelişmeler ile endişelerinizden kurtulacak ve yaşanan güzellikler ile mutlu olacaksınız.

Ekim Balık 2019 yorumu

Ekim 2018 Evli ve sorunlu ilişleri olan Balık burcu mensupları kendi istekleri ile ilişkilerini noktalama kararları alabilecekleri enerjiler ile karşı karşıya. Kutsal değerlerinizden dolayı tek taraflı fedakarlıklar ile sürdüğünüz evlilik partnerinizin çabasız kalması her şeyi tek taraflı düşünmesi bu kararı almanızda en etkin rol olabilir. Finansal kazançlar, işle ilgili seyahat olumlu sonuçlar verebileceğinden bu ay bu anlamda yoğunluklar yaşayabilirsiniz. İş alanınızda, ortaklar iyi bir kâr kaynağı elde edeceğiniz fırsatları ve yeni iş birlikleri olanaklarını sağlayabilirler sizlere. Tasarruflarınızı dikkatli bir şekilde yönetmelisiniz, aksi takdirde parasal kayıp olasılığı artabilir bu ay.

Kasım Balık 2019 yorumu

Kasım 2018 manevi öğrenme arzunuzu yerine getirmek için yapacağınız yolculukları vurgulamakta. Bu enerji ile kendinize gelebilir yaşamınızda köklü ve olumlu değişimler yapma kararı alabilirsiniz. Bu ay boyunca yeni şeyler başlatmak için olumlu enerjiler söz konusuyken hiç kimsenin bahaneleri yüzünden ertelemelerde bulunmamalısınız. Özel yaşamınızda ise geri dönüşler barışmalar karşılıklı uzlaşı bitti diye baktığınız ilişkinize sevgi dolu bir boyut kazandırabilir. NOT: Bu etkilerin bireysel doğum haritası analizinizde detaylandırılarak incelenmesi çok daha doğru sonuçlar almanız açısından fayda sağlayacaktır.

Aralık Balık 2019 yorumu

Bu ay uzun seyahat ve yolcuk planlarınızda sizin dışınızda yaşanan gecikme iptal ve aksamalar söz konusu olabilir. Hiç bir şeyi zorlamamalı bu ertelemelerin size kazandıracağı farklı deneyimler olabileceğini dikkate almalısınız. Bu ay gerek ailevi konular gerek iş hayatınızda keskin radikal değişimler içinde olmadan önce ne kazanıp ne kaybedeceğinizi iki kere düşünerek kararlar almalısınız. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir aldığınız kararlar dan zararlı çıkabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise her tülü olumlu sürpriz ayın 2nci yarısından itibaren sizleri karşılamakta.

You may also like

Yorum Yap