Ana Sayfa Kadın TVMutfak TV Şerbetli Revani tatlısı videolu tarifi

Şerbetli Revani tatlısı videolu tarifi

tarafından pramid

Tatlı sevenler için ev yapımı güzel bir tatlı tarifi ile geliyoruz. Revani sevenler için özel bir tarifle harika bir lezzet sunmaya geliyoruz. Şerbetli Revani tatlısı videolu tarifi ile sizlere hem evde kolay hazırlayabileceğiniz hemde lezzetine doyamayacağınız bir tatlı tarifi öğrenmiş olacaksınız. Ev yapımı revani tarifi

Videomuzu izlerken tatlı için gerekli olan malzeme listesi verilmektedir. İlk olarak sizlere Revani için şerbetle başlayacağınız ve sonrasında ise tatlı için gerekli olan adımları takip edeceğiz.

Ev yapımı revani nasıl yapılır izleyelim

İlk olarak işlemlerimize şerbetin yapımı ile başlayacağız. Şerbetin soğuk olması gerektiği için ilk olarak yaptığımız zaman tatlının bitimine kadar soğumuş olacak ve bizlerde tatlı için kullanacağız. 

Şerbetle ilgili olarak ara ara karıştırdıktan sonra kayma zamanına kadar ateşte tutuyoruz fokur fokur olana kadar devam ediyoruz ve kaynamayı gördüğünüz de hemen kapatmayın bir kaç dakika daha bu şekilde kaynamasına izin verin ve daha sonra altını kapatıp hem kıvamını almasını hemde soğumasını bekleyebilirsiniz.

You may also like

Yorum Yap