Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Şeyma Subaşı ( Ilıcalı ) gelinlik modeli

Şeyma Subaşı ( Ilıcalı ) gelinlik modeli

tarafından pramid

Acun ve Şeyma çifti düğünlerinde hanımların en çok merak ettiği konulardan biri de şüphesiz Şeyma’nın gelinliği oldu. Düğünde Şeyma hanımın giydiği gelinlik modeli Vera Wang imzası ile tasarlanmış Tabi bu gelinlik modeli için alternatif bir kaç farklı gece elbisesinden alıntı olduğu da yazıldı ama bizler onuda sizlere aktaracağız.

Öncelikle gelinlik modeli üst kısım yani göğüs kısmı dekoltesi bol bir gelinlik tercih edilmiş ve duvak olarak da çok fazla abartılı olmayan uzunca bir duvak kullanıldı. Bu gelinlik modeli daha önce ABD’Li bir yıldız tarafından ve en sonda Beren Saat tarafından giyilmişti.

Sadece göğüs kısmı kapalı diğer kısımlar ise tül ile kapatılmış. Tabi bu gelinlik modeli bir çok kimsenin tercih etmeyeceği bir model. Çünkü kızlarımızın hoşlandığı gelinlik modellerinden çok uzakta.

İşte Şeyma hanımın düğünde giydiği gelinlik. Gelinlikte en güzel yer çiçekler gerisi hiç güzel değil bence o parayla daha güzel gelinlik tasarlanabilirdi.

Çok sade ve zarif duran bir gelinlik modeli tercih edilmiş bu gelinlik modeli ile ilgili ortaya atılan dedikodularda eksilmiyor

İşte Şeyma Subaşının gelinlik modeli ve taklit edildiği diğer elbise modelleri

You may also like

Yorum Yap