Ana Sayfa Kadınca Moda Şık dantelli Kadın Bluz Modelleri

Şık dantelli Kadın Bluz Modelleri

tarafından pramid

kadınlara çok özel hazırlanmış bir birinden şık ve zarif bluzlar. İnce işlemeli, dantelli ve tesettür giyime uygun olarak hazırlanmış çok özel bluzlar. Gömlek tarzına yakın tasarımı ile dikkatlerden kaçmayan bu özel tasarımları kadın moda sitesi olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz. Yazlık bluz modellerimizin bir kaç özelliğinden bahsederek seçtiğimiz ürünleri sunacağız.

Öncelikle kadınlar için oldukça rahat bir giyim sunan ve kadınların şıklık ve zariflikte yardımcıları olacaktır. ince ipeksi kumaşı ile de ayrıca tercih edilmektedir. Tabi bunların yanı sıra bluzlar da dantel işlemeleri, göğüs kısmında ince dekolte ve uzun kol ve kısa olarak farklı modelleri bulunmaktadır. hem açık giyinmeyi seven hanımlar için hemde tesettür giyinmeyi seven hanımlar için oldukça güzel bir tercih olacaktır.

Kombine edilmesi oldukça kolay olan tercihlerdir. Alt kısım için ister pantolon isterseniz etek seçiminde bulunabilirsiniz. kadın bluz tercihlerinizde dantel işlemeleri olanların dikkat çektiğini ve daha şık durduğunu öneriyoruz. Tercihler sizindir.

Sizler için seçtiğimiz bir bluz örneği dikkat ederseniz ne kadar berrak duruyor. özellikle giyim konusunda bluz seçimleriniz  için çok özel seri

You may also like

3 Yorumlar

Gülsüm Şahin 9 Mayıs 2020 - 22:47

Merhaba beyaz incili bluzdan var mı elinizde

Yanıtla
Rojin 7 Nisan 2021 - 20:28

Beyaz incili bluz var mı fiyatı ne kadar

Yanıtla
pramid 10 Nisan 2021 - 12:02

efendim satışımız yokur

Yanıtla

Yorum Yap