Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Şık prenses gelinlik modelleri 2019

Şık prenses gelinlik modelleri 2019

tarafından pramid

Yeni düğün sezonunun açılmasıyla birlikte artık yeni yılın moda gelinlik modelleri de vitrinlerde yerini alacak. işte sizler için şık gelinlik modelleri. Bir birinden şık ve özel tasarıma sahip bu gelinlik modelleri sizleri hayran bırakacak. Bu gelinlik modellerinden bir tanesini giymeden evlenmek istemeyeceksiniz. 

Dantel işlemeli ve duvaklı gelinlik modeli

Prenses gelinlik modelleri arasında bu özel tasarıma hayran kalmamak elde değil. Hem gelinlikte ki ince işçilik hemde duvağın muhteşem görselliği hayran bırakıyor. İşte yeni yılın en güzel ve en şık gelinlik modeli

Omuz dekolteli gelinlik modeli

Hem şıklık, hem dekolte hemde prenses model gelinliğin bütün havasını üstünde taşıyan bir gelinlik modeli olmuş. Bu tarz gelinlik tasarımı her zaman denk gelebileceğiniz bir tasarım değil. Bu gelinlik modeline iyi bakın. Gelinlik giymek istiyorsanız buna yakın bir model tasarlamaya çalışın.

Göğüs dekolteli taşlı gelinlik modeli

Düğünde kraliçeler gibi olmak isteyen genç hanımlar ve bayanlar sizler için bu özel tasarım gelinlik modeli muhteşem. Hem ince bir işçilik hemde taşlı desenleri büyüleyici bir havaya sahip. Hem duvak hemde gelinlik tacı ile de tam kraliçe olacaksınız. 2019 kraliçe gelinlik modeli

Askılı gelinlik modeli – Taş işlemeli prenses gelinlik

Taş işlemeli gelinlikleri daha önce hiç gördünüz mü? işte sizlere parlak taşlarla süslenmiş prenses gelinlik modeli. Yeni sezonun  en trend gelinlik modasına uygun modelleri sizlerle. bakalım bu özel tasarım gelinlikler için neler düşünüyorsunuz?

Dantelli gelinlik modeli ve 2019 gelinlikleri

Düğünde tam bir gelin gibi görünmek isteyenler için seçilmiş bir model. Tasarımı özel olan bu gelinlik elbise modeli sizi hayran bırakacak. yeni sezonun en şık gelinliği olarak genç kızların kalbini çalmaya devam ediyor. Her yerde en ön sıralarda yer alıyor.

You may also like

Yorum Yap