Ana Sayfa Kadın ÖzelKadın İşi Şık ve zarif perde modelleri ( 2017 perde trendi )

Şık ve zarif perde modelleri ( 2017 perde trendi )

tarafından pramid

Yeni sezon perde trendlerini göz önünde bulundurarak hazırladığımız modellerimiz de farklı kullanım alanlarına göre farklılıklar gösterecek şık ve zarif perde modelleri bulunmaktadır. 2017 perde trendinin önemini dikkate alarak hanımların hoşuna gidecek şıklıkta ki modelleri alışılmışın dışında farklı tasarımlara sahipler.

Mutfak, oturma ve yatak odaları için perde modellerimizi gördüğünüz de hoşunuza gidecek mutlaka bir model olacaktır. Renkleri konusunda evinizin veya odanızın renk uyumuna göre farklı seçimlerde de bulunabilirsiniz. Bizler için tasarımı göze hitap edecek renk tonları seçilmiştir. Özellikle hem üstte hemde alt kısımlar da fırfırlar oldukça popüler bu yılın trendi arasında sıklıkla kullanılmaktadır.

Sadelikten hoşlanan hanımlar bunu değiştirebilirler. Perde rayı olarak kullanılan alet yani korneş kısmı ise farklı bir tasarım olarak daha dekoratif olarak seçilmiştir. Özellikle perdelerin takılması ve zevke göre ayarlanması kolaylaştırılmıştır. İsterseniz bir kısımda bağ verilip şekillendirilebilir. Perdeler için kumaş seçiminde ise yine sizleri özgür bırakıyoruz.

Polyester kumaş türleri kullanımı oldukça popüler durumda, tül stor türü kullanımlarda artık eskisi kadar rağbet görmemektedir.

İlk modelimizi oturma odası için kullanabilirsiniz. Sade olduğunu düşünen hanımlar var ise üst kısımda bulunan fırfırlara farklı renk tonları ile değiştirerek farklı bir tasarım seçebilir.

Diğer modellerimiz için galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yorumlarınız da belirtmeyi unutmayın

You may also like

Yorum Yap