Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Şık ve zarif uzun abiye modelleri

Şık ve zarif uzun abiye modelleri

tarafından pramid

Şık ve zarif abiye modelleri arasında sizlere çok özel bir abiye koleksiyonu sunuyoruz. Moda trendlerin de moda akımlarını takip etmek gerçekten çok zor bu nedenle sizlere uzun abiye modelleri arasında en çok tercih edilen modelleri derledik. uzun abiye modelleri genelde kadınlarımızın en çok tercihleri arasında yer alıyor, uzun abiye seçimin de genelde tesettür giyimine yakın olmaya çalışıyoruz. Bu nedenle sizlere bu sefer biraz daha canlı ve farklı modeller sunacağız bakalım beğenecek misiniz.

Uzun abiye modelimiz arasında straplez uzun abiye modelimiz yanı sıra kolsuz uzun abiye modelimiz ve balık tarzı uzun abiye modellerimiz var. Uzun abiyeler için kullanılan kumaşlar değişkenlik gösterse bile genelde tasarımları aynı düzendedir.

V yaka uzun abiye modelimiz de siyah ve yeşilin muhteşem buluşmasına tanıklık edeceksiniz. Göğüs kısmında ki dekolteyi fazla barı bulan hanımlar için önerilerimiz de var. İsterseler tül tarzı bir şal kullanabilirler burada fazla kaba olarak değil de ince bir kravat tarzı bağlayarak dekoltenizi kapatabilirsiniz. yeşil abiye modelimiz de bir de inceden siyah tülün kullanıldığını göreceksiniz. Bu da ayrı bir estetik kazandırmış. Fazla kilolu olan hanımların bu tarz tercihleri yerine bu modelin likralı olanını tercih edebilirler.

İşte ikinci uzun abiye modelimiz de ince dantel işlemesi ile süslemiş üstü ve etek boyunun da sade tek parça olması dikkatleri üzerine topluyor. omuzlara kadar açık kalan uzun abiye modelimiz de bir diğer kısım ise kolların ince dantel işlemeli tülle kapatılmış olmasıdır.

You may also like

Yorum Yap