Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Taşlı ve kabarık gelinlik modeli

Taşlı ve kabarık gelinlik modeli

tarafından pramid

Yeni sezon 2019 gelinlik modelleri arasında en trend olan gelinlikleri seçtik. Bakalım sizler hangi gelinlik modelini beğeneceksiniz. Taşlı gelinlik modelleri ve kabarık gelinlik modelleri bir arada. Yeni sezonda gelinlikle artık hem taşlı hemde kabarık olarak geliyor. Hem kapalı omuz modelleri hemde straplez ve tek omuz gelinlik modeli geliyor.

İşte sizlere muhteşem tasarıma sahip özel tasarım gelinlik modelleri. Balık hatlara sahip hanımlar ve genç kızlar için seçilmiş en güzel gelinlikleri bir araya topladık. Balık gelinlik modelleri

Taşlı kabarık gelinlik modeli

Özel taşlarla işlenmiş bu gelinlik modelinde, uzun kollar tamamen taşlarla süslenmiş ve gelinlik straplez modelden oluşmaktadır. Ayrıda sırt ve göğüs dekoltesi ile de kendini ön plana çıkartıyor. Kabarık etek boyu tarzı ile de yeni sezon gelinlikler.

Kapalı omuz ve göğüs dekolteli gelinlik

İlk gelinlik modelimiz de balık gelinlik modeli ve kabarık gelinlik modelinin bir sentez olarak sunulmuş en güzel hali. Özellikle doğal desenlerle harikalar yaratılmış. Bir tek omuzlar kısmı taşlarla süslenmiş. İkinci gelinlik modeli ise derin göğüs dekoltesi ile karşınıza geliyor. İşte sizlere iki gelinliğin enfes görüntüsü

Sırt dekolteli gelinlik modeli

Dantel işlemeli ve kabarık gelinlik tasarımı ile genç kızları kraliçe gibi güzel ve muhteşem kılacak. İşte sizlere iki farklı tasarım ve iki farklı gelinlik modeli ile sizlere tercihlerinizi kusursuz hale getiriyoruz.

Dantel işlemeli özel tasarım gelinlik modeli 2019

2019 gelinlik modelleri arasında sizlere en özel gelinlik modellerini sunuyoruz. Hem dantel işlemeli, hem balık hemde kabarık gelinlik model tasarımları ile işte yeni sezonun en inanılmaz gelinlik modelleri.

2019 Gelinlik galerisi

You may also like

Yorum Yap