Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Taşlı ve parıltılı abiye trendi ( mezuniyet kıyafetleri )

Taşlı ve parıltılı abiye trendi ( mezuniyet kıyafetleri )

tarafından pramid

2017 yılı ve 2018 için seçilmiş yepyeni abiye modellerinde parıltılı ve ışıl ışıl parlayan abiye modelleri oldukça büyük beğeni almaktadır. Mezuniyet kıyafeti arayanların bu tarz modelleri tercih ettikleri görülmektedir. Her yaşa uygun bu giyim tarzı için önerilerimiz de olacaktır.Öncelikle taşlı abiye modeli seçiminde ister uzun abiye olsun ister kısa önemli olan nokta aksesuar seçimlerinde oldukça sade davranmanız olacaktır.

Bir kaç model mezuniyet kıyafeti sunacağız ve bu sunduğumuz modellerle birlikte nasıl makyaj yapmanız gerektiğini de sizlere detaylı bir şekilde başlıklar halinde sunacağız.

Vücudu saran ve balık tarzı kıyafetler olarak sizleri şık ve zarif gösterecektir. Önemli olan parlaklığa uyum sağlamaktır. İlk modelimize dikkat ettiğiniz de parlaklığı o kadar güzel yansıyor ki giydiğiniz de davetli olduğunu yerde hemen fark edilmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle makyaj ve aksesuar seçimleriniz de ona göre olmalıdır.

Taşlı mezuniyet kıyafetleri tercihiniz de iddialı olduğunuzu bütün davetlilere göstereceğinizi unutmayın. Kırmızı ve siyah renklerin parlak tonları bu iddiayı daha da arttıracaktır.

 

İkinci pırıltılı abiye model seçimimiz de ki kombinleri incelemenizi ve dikkat etmenizi rica ediyoruz. Oldukça sade ve uyum sağlanmış

Diğer bir parlak pullu abiye modelimiz de davetli olduğunuz mezuniyet töreninde ne kadar şık olduğunuzu göreceksiniz. Özellikle çanta, kolye ayakkabı seçimi sizlere uyum sağlayacaktır.

Parlak taşlı abiye veya mezuniyet kıyafeti olarak kullanabileceğiniz balık beden model tercihlerimiz. Kısa tercih seven hanımların özellikle bu modelleri incelemelerini istiyoruz.

You may also like

Yorum Yap