Taşlı ve parlak abiye modelleri

Paylaş

Seçkin bir çok giyim firmasından derlediğimiz bu özel koleksiyonda bir çok amaç için kıyafetler bulunmaktadır. Özellikle bu abiye modellerini gece davetlerinden tutunda mezuniyet törenlerine ve düğünlere kadar bir çok organizasyonda giyebilirsiniz.

2019 yılının en çok aranan parlak ve taşlı abiye modellerini sizlerde çok beğeneceksiniz. işte bir birinden farklı tasarımlara sahip o özel kıyafetler. Hatları olarak balık hatların tercih edilmesi de oldukça iddialı olan hanımların tercih edeceği bir birinden özel kıyafetlerdir.

V yaka ve askılı 2019 abiye modelleri

İşte sizlere iki farklı model arasında muhteşem ve şık iki model. İlk model çok fazla açık değil ve oldukça dengeli duruyor. Diğer model ise derin bacak yırtmacı ile de sizi hayran bırakacak.

Taş işlemeli 2019 gece kıyafetleri

Özel kumaş olarak taşlı olarak hazırlanmış iki model oldukça ince işçiliğe sahip. Muhteşem bir şıklık ve zarafet sunarak sizlere ayrı bir güzellik katacaktır. Gecelerin veya davetlerin en güzel kadını olmak isteyenler için seçilmiş en güzel abiye modeli

2019 gece ve balo kıyafeti

İnce sizlere muhteşem bir abiye tarzı daha. Oldukça estetik bir duruşa sahip. Bunu giyecek olan bayanın da uzun boylu ve vücuduna güveniyor olması gerekiyor. Bu özel tasarımı giydiğiniz de bir adım önde olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir