Tek parça Günlük giyim modası ( 2017 – 2018 günlük giyim modası )

Mini günlük kıyafetleriniz için sizlere bir birinden şık ve zarif onlarca model sunduk. Öncelikle tek parça ve mini kıyafetler yaza damga vuracak kadar güzel ve şık duruyorlar.

Paylaş

Günlük giyimde kadınların tek parça seçimleri sıcak yerlere göre değişkenlik gösterse de artık tek parça hele ki kısa tek parça günlük giyimler ön planda alıyor. Sizler için bu yıla özel seçilmiş en güzel tek parça kısa günlük kıyafetleri sunacağız. Bir kaç model ve farklı renk tonlarını karıştırarak hazırladığımız galerimiz de beğendiğiniz modeller için yorum yapmayı unutmayın.

Gördüğünüz gibi saten kumaş üstüne tek parça ve kırmızı gül desenleri harika bir günlük tercihi. Fiziki güzelliğine güvenen hanımların güvenlerini arttıracak bir tercih olduğunu giydiğiniz zaman fark edeceksiniz. Kombin olarak kullanacağınız renkler zaten elbise ile birlikte sizlere verilmiş. Kırmızı, siyah ve yeşil olarak.

Diğer bir tek parça günlük giyim modelimiz ise pileli ve ince bir kumaş seçilmiştir. Sırt kısmı hafif dekolteli olmuş ve ön kısım için yani göğüs kısmı için de hafif bir dekolte kullanılmıştır. Bu durum tamamen tercih meselesi olduğundan dekoltesi olmayan modeller de tercih edilebilir.

Ayrıca yaz mevsimlerine uygun beyaz mavi ve yeşilin muhteşem uyumunu görmektesiniz.

Diğer modellerimiz için galerimizi gezmeniz gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir