Ana Sayfa Tesettür Modası Tesettür Giyimde En Güzel Kombin Önerileri

Tesettür Giyimde En Güzel Kombin Önerileri

tarafından pramid

Tesettür giyimde en güzel kombin önerileri, tunik ile bohem pantolonların veya uyumlu spor üst ve alt parçaların birleştirilmesi ile verilir. Tesettür giyimde en güzel kombin önerileri genç stil, günlük stil, spor stil detaylarına göre değişim göstermektedir.

Tesettür Kombinleri Günlük Önerileri

Günlük tesettür kombin tavsiyeleri, tunik ve pantolon kombinasyonundan oluşan stil detaylarını içerirler. Günlük tesettür kombin önerileri yapılırken il adımda hangi stilin ön plana taşınmak istendiği temel alınır.

Modern bir tarzı yansıtmak için beyaz, vizon renklerde gömlek kumaşından tasarlanan, düğmeli tuniklerin altına astarlı penye kumaş veya şifon, beyaz, gri bol paça pantolonlar tercih edilir.

Klasik stilden vazgeçemeyen bayanlar ise tesettür giyimde genç, sportif ve günlük en güzel kombin önerileri arasında olan, haki renk penye kumaş ve her iki yanında leopar desenli şifon şerit kullanımı yapılan tunik tasarımların altına, siyah İspanyol paça, bol kesin şifon veya kumaş pantolonları tercih etmelidirler.

Genç Tesettür Kombin Önerileri

Gençlere tesettür kombin tavsiyeleri şu şekilde sıralanır:

  • Spor ve rahat bir stili ön plana çıkarmak için düz kesim ve sade, beyaz gömlek tunikler ile tesettür modası trendi olan bol paça ve salaş kot pantolonlar tercih edilmelidir.
  • Modern stili ön plana taşımak için buz mavisi, pudra veya lacivert çizgi baskıları hazırlanan beyaz gömlekler ile astarlı model ve yaratıcı bir tasarım olan şifon, tüllü salaş etekler kullanılır.
  • Klasik stil için yazlık gri veya vizon renkli penye kumaş tunik üzerine, lacivert veya siyah kumaş yelek tercih edilir. Alt beden için ise yelek ile aynı veya birkaç ton açığında renk tonu üzerinden İspanyol paça pantolon kullanılır.

Spor Tesettür Kombin Önerileri

Spor tesettür kombin tavsiyeleri, buz mavisi, pudra, beyaz, su yeşili, gri gibi sezonun en trend renk detaylarına yer veren penye kumaştan tasarlanan kapüşonlu sweatshirt ve altına boru paça veya lastikli paça ile modellenen eşofman altları ile tamamlanan takımlardır.

Tesettür giyimde en güzel kombinler ve önerileri arasında olan bu kombin seçeneğinde hareketli ve dinamik stilin yansıtılması için üzerinde desen veya yazı baskıları olan modeller tercih edilirken, modern stil için sade ve baskısız basic modeller seçilmelidir.

You may also like

1 Yorum

Tesettürlü Gençler İçin Moda Elbiseler Neler? - Kadın Giyim ve Moda 1 Eylül 2020 - 23:03

[…] Tesettür Giyimde En Güzel Kombin… […]

Yanıtla

Yorum Yap