Ana Sayfa Tesettür Modası Tesettür pantolon giyim ve kombin önerileri

Tesettür pantolon giyim ve kombin önerileri

tarafından pramid

2019 tesettür giyim için hazırlanmış bir birinden özel kumaş pantolon tasarımlarını sizler için bir araya getirdik. Hem geniş kumaş pantolonların giyim kombinlerini hemde 2019 pantolon modasının en şık ve en zarif parçalarını seçtik.

geniş pantolon giyinmeyi seven kapalı hanımlar için seçtiğimiz tasarımlara bayılacaksınız. Özellikle pantolonla tesettür giyimde nasıl giyinilir? ayrıca pantolon nasıl uyumlu hale getirilir? gibi sorularınızın yanıtını da göreceksiniz.

2019 pantolon modası ile giyim önerileri

İlk modelimiz de kumaş pantolon oldukça bol tutulmuş ve İspanyol paçaları anımsatıyor ama etek tarzı olan pantolon sizi rahatsız etmeyecek aksine sizi çok şık gösterecektir. İşte 2019 tesettür giyim önerileri Beyaz tonlarında olan gömlekle birlikte ne kadar şık duruyor.

Etek tarzı pantolon modeli

Son zamanlar da genç hanımların vazgeçilmez tercihlerinden biri olan pantolonlar için yeni bir model daha. Kombin şekline baktığınız da kısa bir deri ceket ve yine renk tercihi size kalmış bir şekilde gömlek, bluz tarzı bir tercihle de olayı tamamlayabilirsiniz.

Ekose ve İspanyol paça tarzı pantolon

Çok dar olmayan ve çokta geniş olmayan pantolon tercih etmek isteyen kapalı hanımlar için de yine muhteşem bir pantolon modeli sunuyoruz. Üstü için uzun bir kazak tercih etmeniz yeterli olacaktır. Yapmanız gereken tek şey şal tercih etmeniz ve şalında ekose olmasına dikkat etmenizdir.

Farklı pantolon kombinler ve kadın pantolon modelleri

Kadın pantolonlarında alıştığımız dar kotlar ve kumaşlar dışında kadınları rahat ettirecek pantolon tercihleri de var. 

You may also like

Yorum Yap