Ana Sayfa Tesettür Modası Tesettürlü Gençler İçin Moda Elbiseler Neler?

Tesettürlü Gençler İçin Moda Elbiseler Neler?

tarafından pramid

Tesettürlü gençlere özel moda elbiseler, kot, şifon, gömlek modelli elbise tasarımlarıdır. Tesettürlü gençler için moda elbiseler, gençlerin dinamik, modern ve şık stillerini ön plana alan çizgileri içerirler. Tesettürlü Gençler İçin Moda Elbiseler Neler?

Tesettürlü Gençler İçin Moda Kot Elbiseler

Tesettürlü gençlere özel moda kot elbiseler, kot kumaşın spor yapısından faydalanılarak tasarlanan ve yere kadar uzayan etek modeli ile tasarlanan şık parçalardır. Özellikle 2020 yaz ve 2021 sonbahar modasında öne çıkan tesettür kot elbiseler, spor, dinamik ve hareketli bir stili ön plana taşırlar.

Tesettürlü gençler için moda elbiseler arasında yer alan açık mavi ve buz mavi renklerinin yansıtıldığı tesettür kot elbiseler, gömlek yaka ve boydan düğmeli formda tasarlanan, bel bölgesinde kot ve hasırdan şık bir kemer ile hareketlendirilen tasarımlardır. Bu modeller gençlerin, dinamik stillerine tam uyum sağlarlar. Tesettürlü Gençler İçin Moda Elbiseler Neler?

Tesettürlü Gençler İçin Moda Şifon Elbiseler

Tesettürlü gençlere özel moda şifon elbiseler, buz mavisi, pudra, vizon, beyaz, haki gibi renklere sahip pastel renk tonlu penye kumaş ve şifonların bir araya getirilmesi ile oluşturulan, yaz ve sonbahar aylarında sıklıkla tercih edilen modellerdir.

Romantik, modern stil detaylarını ön plana taşımak isteyen gençler, pudra ve bebek mavisi renklerde hazırlanan ve etekleri yere kadar uçuşan modeller tasarlanan şık şifon elbise modellerini tercih ederler.

Şifon elbiseler aynı zamanda mezuniyet törenlerinde sıklıkla tercih edilen ve çarpıcı mercan renkleri, hoş pembeler ve astarlı modellerinde krem, beyaz renkler ile zarafeti ön plana taşıyan tasarımlardır.

Tesettürlü Gençler İçin Gömlek Elbise Modelleri

Tesettürlü gençlere özel gömlek elbise tasarımı hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

  • Bu tasarım klasik bir gömleğin, yere kadar uzana formda dikilmesi ve bel bölgesinde deri, organik kumaş, gömlek kumaşı renkli kemerlerin kullanılması ile teke alanın diğer bölümlere göre daha volümlü gösterilmesi üzerinden elde edilen tasarımlardır.
  • Okulda, arkadaşlar ile şık bir yemeğe giderken, alışverişte ve günlük stilde kullanıma uygun olan tesettürlü gençler için moda elbiseler arasında bulunan gömlek elbiseler, çizgili, keten, açık renk kumaş seçenekleri ile tercih edilerek, spor şık stil ön plan taşınır.

You may also like

Yorum Yap