Tırnak oje desenleri videolu yapımı ( renkli oje yapımı )

Tırnaklarınız için desenlerin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız videomuzu izleyerek bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte sizlere tırnak desenleri nasıl yapılır

Paylaş

Desenli oje yapımı son dönemlerin en yaygın modası olmuş durumda. Bizlerde sizlere çok özel ve birbirinden farklı desenli oje çeşitlerini göstererek nasıl yapıldığını da videolu olarak sunacağız. Tırnak ojelerin de desenlerin oluşturulması tamamen sizlerin yaratıcılığına kalmış. Önemli olan nokta yapılan desenin sonradan jel ile parlatılması olacaktır. Tırnaklarınız da desenler konusunda farklı farklı desenler kullanarak yapabilirsiniz yada bir tırnağınız farklı diğerleri aynı şekilde de olabilir. Yani tamamen sizin yaratıcılığınız bu işi gösterecektir. Videomuz da sizlere ilham kaynağı olabilmesi için alternatif örnekler mevcut.

Videoda ki örnekler biraz hızlı geçtiği için anlamadığınız yada kaçırdığınız noktaları sorun bizlerde elimizden geldiğince cevap vermeye çalışacağız.

Video da desenlerin oluşturabilmesi için farlı renklerde ojelerin olması yeterlidir. Yani birde farklı tarz ve stillerde de bu işlemlerin gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir