Ana Sayfa Kadın ÖzelGüzellik Salonu Tırnak oje örnekleri ( 2017 oje desenleri ve kombinler )

Tırnak oje örnekleri ( 2017 oje desenleri ve kombinler )

tarafından pramid

Tırnakların son zamanlarda desenleri adete giyimlerle birlikte muhteşem kombinler oluşturuyor. Oje desenleri nasıl yapılır yerine sizlere moda olan bir kaç deseni paylaşacağız. Paylaştığımız bu oje desenleri giyim için  de tercih edebileceğiniz inceliktedir. Şimdi yeni sezon oje desenleri ile artık kendinize özel oje stilleriniz olacak. Özellikle sarı, mat siyah ve kırmızı desenlerle ilgili kısa bir püf noktayı paylaşayım sizlerde bunu beğeneceksiniz. Oje renklerine göre giyim seçiminde bulunmak artık güzel bir kombin olmaktadır. Bu nedenle sade renk tonlarına özellikle sarı renk tonunu seçecek olan bayanlar sarı ceket giymeniz fark edecektir.

Diğer modellerimizde ise sizlere farklı desen ve örnekler sunarak fikir vermek açısından paylaşıyoruz.  Tırnak ojeleri için kullanılan sarı tonu 3 farklı şekilde kullanılmıştır. Dikkat ederseniz 4 tırnak için tırnak hizasında sarı oje ile boyanmış işaret parmaklarında ki tırnaklar ise tam sarı ile boyanmış. işte en güzel kısma geliyoruz simli tırnak ojesi ve parlak taşlı tırnak ojesi ile sizlere çok özel bir seri sunuyoruz.

Diğer bir oje desenimiz ise mat siyah tonlarından oluşmuştur. Bunun içinde siyah giyinmeyi seven hanımlar için harika bir oje rengi olmaktadır.

Diğer tırnak oje desenlerimizi görün

You may also like

Yorum Yap