Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Tül kabarık gelinlik modeli 2019

Tül kabarık gelinlik modeli 2019

tarafından pramid

Tül model gelinlik modelleri arasında yepyeni bir tarz ve stilden gelinlik modelleri sunuyoruz. Tül model gelinlikler ve kabarık prenses gelinlik modelleri arasında 2019 yılının en trend modeller bir arada. Beyaz ve tonlarının olduğu bu özel tasarımların genç hanımların çok hoşuna gidecek.

Yeni tarz gelinlikler artık sıklıkla tercih ediliyor. Balo tipi gelinlik tarzı gelinlik tasarımları oldukça popüler bir şekilde ilerliyor.

Duvaklı, dantelli tül prenses gelinlik modeli

Tül tasarımla gelen dantel işlemesi o kadar mükemmel bir tasarım ve şıklık sunmuş ki, çok beğeneceksiniz.  katlı olarak üst üste değişik bir kesim türü ile karşınızda. Özellikle üst kısım ise oldukça cesaret isteyen bir işleme ile süslenmiş. 

Çiçek desenli kayık yaka gelinlik modeli

Straplez tarzı ile göz kamaştırdığı yetmiyor bir de kayık yaka ile de ayrı bir güzellik sunmuş. Tabi etek kısmı her kesin hoşuna gitmeyebilir. Çok fazla kabarık ve abartı olarak da görünebilir ama oldukça trend bir gelinlik modelidir.

Dar kesim tül gelinlik modeli

Etek boyu tamamen tülden oluşmaktadır ve astarla hazırlanmış alt kısmı yine işçiliği muhteşem bir şekilde geliştirilmiş işlemeli bir tasarımla süslenmiş. 2018 -2019 gelinlik sezonunun en başarılı çizgilerinden biri olan bu tasarım çok ilginizi çekecek.

Straplez ve desenli gelinlik modeli

Balo tipi gelinlik modelleri bu yılın en çok seçilen gelinlik modelleri arasındadır. İşte sizlere hem kuşaklı, hem işlemeli, hemde dantelli bir yapısı ile muhteşem bir model geliyor. Özellikle gelinliklerde alıştığınız renklerin dışına çıkılmış. Baştan aşağı dantel işlemeli olan tasarımda çok ince ve estetik çizgiler kullanılmış.

Uzun kuyruklu gelinlik modeli

Uzun kuyruklu ve katlı gelinlik tasarımı oldukça başarılı tasarlanmış bir gelinlik modelidir. Bir yandan ince estetiği ile bir yandan da etek boyunun katlı tül ile yeniden tasarlanmış olması genç bayanların çoklukla tercihleri arasında yer alıyor.

Prenses model, dantel işlemeli gelinlik tasarımı

Çiçek ve dantel işlemeleri ile beyaz gelinlik modeli ile sizlere rüya bir gelinlik sunuyoruz. Hem modern çizgiler hemde estetik bir yapısı ile sizleri büyüleyecek. Astarlı olan etek altı ve üst kısımlar da ince ve işlemesi ile göz dolduruyor.

You may also like

Yorum Yap