Ana Sayfa Kadınca Moda Ünlü kadın giyim markaları hangileridir?

Ünlü kadın giyim markaları hangileridir?

tarafından pramid

Dünya genelinde kadınlara özel üretim yapan kadın giyim markaları ile ilgili sizlere güzel bir çalışma düzenledik. Özellikle kadın giyim markalarında en popüler ve en kaliteli olanları sizler için derledik. Marka meraklısı olan kadınların takip etmesi gereken ünlü kadın giyim markalarını sizlere sıraladık.

İlk olarak sizler için hem marka isimlerini sıralayacağız hem markaya ait olan satış ürünleri konusunda kısa bilgiler sunacağız.

Valentino kadın giyim markası ve aksesuar

Dünyanın en pahalı ve ünlü markalarından biri olan Valentino bir İtalyan markasıdır. kadın giyim konusunda Ayakkabı, Çanta ve giyim gibi ürünleri satmaktadır. En ucuz tek parça elbisesinin fiyatı yaklaşık olarak 2000 Avrodur. Yani TL olarak 15000 TL civarındadır.

Versace ünlü kadın giyim markası

Dünyanın en ünlü markalarından biri olan ve 40 yıllık geçmişi ile kadınların marka sevgisine yol gösteren başarılı bir firmadır. Kadınlara yönelik bir çok alanda hizmet veren firmada oldukça pahalı ürünler satılmaktadır.

Guess Kot, çanta ve ayakkabı markası

Bu marka kot ürünler üzerine yoğunlaşmış ve gençlere hitap eden bir düzeni var. burada en uzun bir kotun fiyatı ise ortalama 200 Avro yani 1400 TL civarındadır.

Dior modern çizgiler ve çekici tasarımlarla ön planda kalan bir marka

Kadın giyim markası ve aksesuar satışları ile ünlü marka bir çok üründe oldukça modern çizgiler ve tasarımlarla ön plana çıkmaktadır. 

Marc Jacobs kadın aksesuar satışlarında bir öncü

tek parça bir etek fiyatı 200 avro yani 1400 TL civarında. Kadınlar için en özel mücevhercilerin olduğu bir ünlü marka

You may also like

Yorum Yap