Ana Sayfa Tesettür Modası Ünlü markaların Pardösü modelleri

Ünlü markaların Pardösü modelleri

tarafından pramid

Bir birinden ünlü markaların ürettiği yeni sezon ve en yeni pardesü modellerini sizler için seçtik. Tesettür giyime uygun pardesü tasarımı yapan ünlü markalardan Tekbir giyim, Alvina ve Sefamerve gibi çok tercih edilenleri seçtik. 2019 pardesü modelleri arasında en çok tercih edilen pardösü markalarıdır.

Yeni sezon pardösü modelleri için de trend olanlar gözlerinizi kamaştıracak. Kış mevsimi yaklaşıyor ve pardesü model seçimleri için de arayışlar başladı. Sizler için en güzel modelleri aradık bulduk. 2019 Tekbir giyim pardesüleri,   2019 Alvina giyim pardesüleri,  2019 sefamerve giyim pardösüleri,

Alvina Pardesü modeli 

Trieste pardesü modeli olarak karşınıza çıkıyor ve genç hanımların çok tercih ettiği bir model olarak karşımıza çıkıyor. Pardösü giyiminde bu marka çok fazla tercih ediliyor ve bakalım sizler bu modele neler söyleyeceksiniz. Kapalı hanımlar bakalım bu model için ne düşünüyor.

New Shine tesettür pardösü modeli

Asil renk olan siyahı tercih etmek isteyen hanımlar için Alvina markasının güzel bir yeni sezon ürününü sizler için seçtik. Yaka boyunda fiyonklu olan pardesü modeli oldukça zarif ve şık duruyor. Omuz kısmında ki çiçek işlemeleri de ayrıca güzel olmuş. 2019 pardösü modelleri

Armine yeni sezon pardösü 2019

Armine markasının yeni sezon da kapalı hanımlar için seçtiği pardösü modelleri arasında en çok sıklıkla görüntülenmiş ve tercih edilen bu modeli sizler için seçtik. Kemerli olan ve alıştığımız gibi klasik bir yapı ile gelen bu modeli bakalım sizler beğenecek misiniz. 

Sefamerve, Tekbir giyim ve Armine pardesü modelleri

Tesettür giyimin öncülerinden olan bu üç markanın farklı tarz ve stillerde oluşan 3 modelini sunuyoruz. Bu modeller oldukça farklı tasarımlara sahipler. Lütfen tercihlerinizi bizimle paylaşın.

You may also like

Yorum Yap