Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Ünlü markaların tesettür abiye modelleri 2019

Ünlü markaların tesettür abiye modelleri 2019

tarafından pramid

Bir birinden ünlü markaların ürettiği parlak ve ışıl ışıl parlayan tesettür abiye modellerini gördüğünüz de ağzınız açık kalacak. İşte 2019 yılına damga vuracak en güzel tesettür abiye modelleri. Tesettür abiye model seçimlerinizi yenide gözden geçireceksiniz. 

İlkbahar- yaz ve sonbahar-kış sezonları için kullanılabilen ve tesettür giyim olarak her türlü davet için giyebileceğiniz çok özel abiye tasarımlarını sizlere Ünlü markaların tesettür abiye modelleri 2019 olarak sunuyoruz. Özellikle abiye giyimleri tek renk ve parlak desenlerle süslenmiş ve kullanılan kumaşlar da sizleri şık ve zarif gösterecek şekilde kesimlere sahiptir.

Parlak tesettür abiye modelleri

üç farklı model ve tasarıma sahip yeni yılın en çok tercih edile abiye modellerini sizler için derledik. 2019 yılında davetlere katılan kapalı hanımlar girdikleri her salonu şaşırtacaktır. 2019 kapalı abiye modellerin de bir kaç özel açıklamada bulunalım. Bu özel tasarım abiyeler kumaşları ithal olarak geliyor. Tek yapmanız gereken normal bir şal değilde bu abiye modellerine özel olarak hazırlamış ve pelerin gibi duran örtüden kullamak olacak.

Yeşil ve parlak kapalı abiye modeli

Parlak yeşil ve altın sarısının muhteşem kombinasyonu ile sizlere şıklığı gösterecek güzel bir abiye modeli. Genç kızlar kadar kendine güvenen hanımlarda bu tür abiye modellerini tercih edebilirler. Pelerinli abiye modelinde pelerini kaldırabilirsiniz.

Somon rengi ve mint yeşili abiye modeli

Baskı kumaş tercih edilen bu özel tesettür abiye modelimiz de diğer modelleri gibi aynı hatalara sahip ama farklı renk düzeni ile farklı bir model olarak durmaktadır. Renk olarak muhteşem bir uyum olmuş.

Bu özel tesettür abiye modellerini gelinlik olarak da kullanabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz bu çok amaçlı abiye modellerinde ayrıntıları gördüyseniz sadece abiye olarak kullanmak değil aynı zaman da farklı olarak tesettür gelinlik olarak da kullanabilirsiniz.

You may also like

Yorum Yap