Yastık kılıfları ( Örgülü yastık kılıfları modelleri )

El işlemesi Yastık ve kırlent kılıfı desenleri ile yepyeni kılıflara sahip olabileceksiniz. Evde el işi ile uğraşan hanımlar için çok özel desen modelleri sunuyoruz. Yastık kılıfı modelleri arasında muhteşem çiçek desenli ve gül desenli olan kılıflar var

Paylaş

Kırlent ve yastıklar için sizlere sunacağımız birbirinden farklı desen ve motiflerden oluşan desenleri gördüğünüz de gerçekten çok etkileneceksiniz. Değişik yastık kılıfları üzerine işlenmiş çiçek desenleri muhteşem kılıflar göreceksiniz. El işçiliğine güvenen hanımlar için değişik ve bir o kadar da harika tasarımları sunacağız.

Yastık kılıfları üzerinde ince işlemeler yastıklara ayrı bir hava katıyor. Özellikle evinde koltuk, yatak odası gibi yerlere koyarak büyük bir ilgi oluşturabilir. Aşağı da örneğini verdiğimiz yastık kılıfında gül desenleri ile süslenmiş ve ortaya çıkan harika kılıf göz kamaştırıyor.

Hem işleme hemde ek parçalar kullanılarak yapılan bu gül desenli yastık kılıfı aslına bakarsanız kolay sadece el becerisi isteyen bir desen. Bir de diğer yastık kılıflarını gördüğünüz de gözlerinize inanamayacaksınız.

İşte sizlere el işlemesi diğer yastık kılıfı modellerimiz galeri olarak sizlere sunduk. İlerledikçe sunulan bütün modelleri bulacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir