Ana Sayfa Kadınca Moda Yaz ve Kış için sarı kombin önerisi

Yaz ve Kış için sarı kombin önerisi

tarafından pramid

Her mevsimin kendine özgü bir rengi ve giyim tarzı vardır. Şimdi sizler için sarı ve beyazın kombin olduğu güzel bir sunumu sunacağız. Hem yaz mevsimleri için trend olan bir renk hemde bu kış için de trend olacak bir renk kombinasyonudur.

Sarının hakim olduğu kombinasyonda sarıya eşlik eden renk asaleti ile beyaz olacaktır. Öncelikle yaz için sarı kombin elbisemizi ve tüm giyimi tanıtalım sonra da kış mevsimine geçelim.

Yaz için sarı kombinasyonun da öncelikle sarı olan giyimler ve aksesuarlar kemer, Üst ceket, Çanta, sarı işlemeli ayakkabı sarı ve yaz olarak da kullanılabilir, Sarı ve beyaz karışık cüzdan olacaktır. Beyaz için ise pantolon, tişört veya askılı tişört veya penye sizin tercihiniz olacaktır.

Bu kombini resimde görmektesiniz. Ne kadar hoş ve zarif durmaktadır.

Şimdi sizlere kış mevsimi için kış kombinine gelelim. Bu sefer sarıyı beyazla değil de krem tonları ile kombinleyeceğiz. Tek sarı pantolon olacak şekilde tercihimizi seçiyoruz. Ortaya çıkan güzel tercih bakın sizleri nasıl da çekici hale getiriyor.

Sarının kadınlar tarafından tercih edilmesi her mevsimde uygun olmaktadır. Hele ki bu yaz ve kış kadınların tercihleri arasında ilk sırayı alacaktır.

Aksesuarlarınızı giyimlerine göre renklendirmeniz sizlere güzel kombinler ve uyumluluklar sunacağı için seçimleriniz de seçici olun.

You may also like

Yorum Yap