Ana Sayfa Kadınca Moda Yazın Gündelik Kombinler Hangi Renklerde Oluşturulmalı?

Yazın Gündelik Kombinler Hangi Renklerde Oluşturulmalı?

tarafından pramid

Yazın gündelik kombin yapılan renkler, kırmızı, buz mavisi, siyah, turuncu, pudra pembe şeklinde sıralanırlar. Yazın gündelik kombin renkleri farklı çeşitler ile kullanılarak modern, klasik, spor veya bohem stil ön plana alınır. Yazın Gündelik Kombinler Hangi Renklerde Oluşturulmalı?

Kırmızı Ve Mavinin Kombini

Kırmızı ve mavi kombini hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

  • Yazın gündelik stile en çok yakışan kırmızı ve mavi kombini, kot pantolon ve üzerine kısa kollu kırmızı gömlek kullanımı ile spor stili ön plana taşımak amacıyla yapılır.
  • Modern stili oluşturmak için kırmızı renk basic, dalgıç yaka bluzlar ile laciverte çalan mavi tonunda keten, salaş pantolonlar ve uzun etek modelleri kombinlenir.
  • Bohem stil için uzun kesim ile tasarlanan doğal kumaş mavi renk ‘’pantolon etek’’ tasımların üzerine, kırmızı renkli basic top tasarımlar veya örme bikini üstleri tercih edilir.
  • Tesettür modasına yönelik trendlerde kırmızı renkli salaş tunik modelleri ile lacivert İspanyol paça pantolonları kombinlemek, zarafeti ön plana taşır.

Buz Mavisi Ve Pembe Kombini

Buz mavisi ve pembenin kombini hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

  • Yazın gündelik kombin renkleri arasında olan buz mavisi ve pembe kombini, pudra şekeri rengi tül etekler ile basic buz mavi tşörtleri eşleştirirken kullanılırlar.
  • İş stilinde buz mavisi spor, kumaş pantolon ve ceket takımlarının içine pudra şekeri pembesi, ipek bluzların giyilmesi ile modern stilde bir kombin yapılır.
  • Sokak modası ve bohem detaylar için gündelik tarza uygun, ince penye kumaştan tasarlanan pileli buz mavisi etekler ile oversize pembe, üzeri yazı baskılı tşörtler kombinlenip, dikkat çekici renklerde spor ayakkabılar ve renkli deri çantalar kullanılır.

Turuncu Ve Siyah Kombini

Turuncu ve siyahın kombinlenmesi hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

  • Bu renk kombininde siyah rengin yaz stilinde kullanılmayacağı düşüncesi tamamen ortadan kalkarken, turuncunun desteği ile dinamik ve spor bir görünüm ön plana taşınır.
  • Modern ve gündelik stil için keten kumaştan, katlı fırfırlara sahip olan siyah etekler ile keten kumaş, tahta düğmeli turuncu bluzlar kombinlenirken, kahverengi veya siyah deri sandaletler ile stil güçlendirilir.
  • Yazın gündelik kombin renkleri olan turuncu ve siyah, turuncu renkli spor ceket ve pantolon takımları ile eşleştirilirler. Diz altı boyda, turuncu şifon veya kumaş elbiseler, siyah renkli kalın ve metal tokalı deri kemerler ile kombinlenir. Yazın Gündelik Kombinler Hangi Renklerde Oluşturulmalı?

You may also like

Yorum Yap