Ana Sayfa Kadınca Moda Yazlık kadın elbise modası

Yazlık kadın elbise modası

tarafından pramid

Yazlık olarak çiçeklerle süslü ve tek parça kadın elbise modelleri arasında 2018 – 2019 sezonuna hitap eden güzel kadın giyimi. Seçtiğimiz elbise modelleri modelleri arasında kadın kıyafetlerin de oldukça kaliteli ve şık görünmeyi de sağlayacaksınız. Sokakta giyebileceğiniz ve hatta özel davetler için de düşünebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır

Tek parça kadın kıyafetleri

Çiçek desenli kadın tek parça elbise modelleri

Rahat ve serin bir yaz geçirmek isteyen veya katıldığı davetlerde alışılmış abiye türü kıyafetler de sıkılanlar için seçtiğimiz bu özel tasarım elbise modelleri ile hem sokaklarda giyinebilirsiniz hemde özel davetler için kullanabilirsiniz. Artık yeni moda akımlarında önemli olan giydiğiniz kıyafetin uyum sağlamasıdır. 

Hem tasarım olarak hemde idda konusunda oldukça başarılı olan 5 farklı modeli siz değerli hanımlarla paylaşıyoruz.

Sade, çiçek desenli günlük kıyafet

Genel olarak sade bir tarz olan ve oldukça rahat bir kumaşla kadınların rahat olmaları sağlanmıştır. Kolları sadece tarz bir çizgi kullanılarak farklılık bırakılmış.Elbisenin kesimi oldukça başarılı olduğu için bir çok kadın bu tür elbise modelini tercih edebilir

Kemerli ve simetrik desenli kadın elbise modeli

Çok farklı bir desen olmuş değil mi?

Çok başarılı ve oldukça da uzun tutulan etek boyu ile de çok tarz bir kıyafet olarak karşınız da bakalım sizler bu konu da neler düşünüyorsunuz?

Saten kumaşlı tek parça diz altı günlük ve özel davet elbisesi

Farklı tasarımı ve desenleri ile sizler çok şaşırttı değil mi?

Etek hatları yeniden tasarlanmış ve biraz nostaljik bir hava katılmış olan bu model de sizler de çok beğeneceksiniz. Saten kumaş kullanılmıştır.

Klasik bir hava esintisi yapan günlük kıyafet

Bunu bir çoğunuz hatırladınız, eskiler de sürekli gördüğünüz bir kumaş türü.

Özel davetlere hitap eden abiye türü elbise

Çiçek desenli saten kumaş çok özel bir parça.

You may also like

Yorum Yap