Ana Sayfa Kadınca Moda Yazlık kadın giyim trendi ( Yazlık giyim önerileri )

Yazlık kadın giyim trendi ( Yazlık giyim önerileri )

tarafından pramid

Yaz mevsimi ile birlikte artık havalar iyice ısınmaya başladı derken giyim konusunda da sizlere sıcaklara ayak uyduracak ve sizleri  modadan uzak tutmayacak 3 farklı giyim şekli ile karşınızdayız. Sizlere sunacağımız yazlık giyim önerilerin de alt, üst ve aksesuarların tamamını öneri durumunda olacağız.

Yazlık kadın giyim trendi ( Yazlık giyim önerileri ) adlı konumuz da ki 3 farklı giyim tarzını baz alacağız sportif, klasik ve kısa şortlu olan giyimde önerilerimizi sizlere aktaracağız.

İlk modelimiz de ki önerilere baktığınız da kısa kot bluejean üst kısım için güzel bir t şört ayrıca aksesuarlar olarak ta gözlük verilmiş. Şimdi sizlere bu ilk kombinasyonumuzla ilgilenirken sizlere diğer kombinleri aktarmak için hazırlanalım

Yine kısa kot ama bu sefer seçtiğimiz kısa kot hem desenli hemde çok kısa yani bu tercih tamamen sizlere kalmış durum. üst olarak seçtiğimiz tşört ise uzun olduğundan rahatsız olanlar üstünü kapatabilirler ama giymeyi seçtiyseniz kapatmak güzel olmaz. Converse ayakkabılarla birlikte gözlük seçimi konusunda da sizlere alternatif bir öneri sunulmuştur

Bu tercihimiz de sizlere tam sıcakların geldiği bir hava da fazlalıkları atıp yerini oldukça hafif ve serinletici bir tercihle karşılıyoruz. Bez ayakkabılar fötr şapka ve bikini üstü ile diğer bir tercihimizi tamamlıyoruz.

Bu örneklemelerimiz hakkında önerilerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşın

You may also like

Yorum Yap