Yeni Bayan saç modelleri ve yapılışları

Yeni sezon saç stilleri ve saç modelleri ile sizlere beş farklı saç tasarımını sunduk. Saç stillerimiz de örgü modelleri, topuz ve resmi davetlerde giyiminize uyum sağlayacak çok özel saç modelleri olmaktadır. Resimlerle saç stillerinin nasıl yapıldığını aktarmaya çalıştık.

Paylaş

Yeni saç stilleri moda oldukça sizler için seçtiğimiz bir kaç modeli sizlere resimli olarak nasıl yapıldığını aktarmaya çalışacağız. Genelde bayan saç modellerinde örgüler ve arkaya doğru toplama stilleri çok uygulanan modeller olarak görülmektedir. İnce örülmüş saç stilleri,  geri doğru topuz şeklinde toplanmış örgü modelleri gibi bir saç modelini sizlere aktaracağız. Bizleri takip ettiğiniz süreç bu güzel saç stillerine de kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

İlk saç modelimize baktığınız da normal olarak arkadan toplanmış kuyruk şeklinde ki saçınızı bir anda sihirli bir kaç dokunuşla bakınız nasıl güzel bir saç stili haline getiriyoruz. Saçın ön kısmından alınan bir tutan saç ile kuyruk saç kısmının birlikte örülmesi ile başlıyorsunuz işe, sonrasında ise çiçek gibi açtığınız topuz kısmı örüldükçe ve eliniz de ki bir kaç iğne ile de tutturduğunuz da ne kadar güzel bir bayan saç stili oluştu.

İkinci saç modelimiz de ki benzerlik yine at kuyruğu olacaktır, üç farklı şekilde kuyruğu şekillendirme alternatifiniz olacaktır. Bayanlar için saç stili bulmakta zorlananlara muhteşem alternatifler doğuracaktır.

Diğer bir saç stilimiz de ise saçları olabildiğince rahat bir dokunuşla çok fazla sıkmadan geriye doğru toplayarak düğümlediğimiz bir saç stilimizdir. Özellikle bu saç stilimi resmi davetlerinizde kullanabilirsiniz.

Geriye doğru taç şeklinde oluşturulmuş örgü saç stilimiz ise 3 farklı noktadan örgülerle saça yeni bir hava katılması

Son modelimiz de ise saçın üstüne topuz yapmak olarak gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir