Yeni oya örnekleri 2019

2019 oya örnekleri ile yeni modellerle tanışın. Tığ işi oya örnekleri ile artık hem boncuklu, hemde kolay örneklere sahip olabileceksiniz.

Paylaş

Başörtüleri ve yazmalar için muhteşem oya örnekleri. 2019 oya örnekleri ile hem el beceriniz gelişecek hemde yepyeni modellerle tanışacaksınız. Tığ oya örnekleri olarak sizlere daha önce görmediğiniz görsellerle birlikte bir çok oya örneği sunuyoruz. 

Oya örneklerin de hem kolay örnekler mevcut hemde tığ ile yapılacak harika örnek resimleri var. Bunların yanında boncuklu, taşlı süslemeleri ile sizler için seçtiğimiz tam 11 adet oya örneği.

Tığ oya örneği 

Tığ kullanımı ile çok özel örnekler hazırlayabilirsiniz. Yazmalar için hazırladığımız bu model de yarım şeklinde verilmiş ve renkli bir model olmuş. Sizler de bu tür örnekler de istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz.

Kolay oya örneği

Oldukça kolay ve basit bir oya örneği modeli ile yazmalarınıza farklı bir tarz katabilirsiniz. Özellikle bu işten para kazananlar için oldukça kolay bir örnek olacaktır.

Boncuklu oya örneği

Boncuk kısımları ile oldukça güzel duruyor. El emeği çok fazla olan bu tür tığ oya örneğinde el becerisi de çok önemlidir. 

Kolay oya örneği

Örneği iyi incelediğiniz de çok fazla zor olmadığını göreceksiniz. İşte sizlere zorlar kadar kolay olan oya örnekleri sunuyoruz. 

Galerimizi ziyaret ederek istediğiniz oya örnekleri görebilirsiniz ve yorumlarda bulunabilirsiniz.

  1. Necla dedi ki:

    Bir başörtü için dört baş bu motiflerden kaç tane yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir