Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Yeni sezon abiye modelleri 2019

Yeni sezon abiye modelleri 2019

tarafından pramid

Yeni sezonun başlaması ile birlikte 2019 imzalı en trend abiye modelleri de görülmeye başladı. Yeni sezon abiye modelleri 2019. hem özel davetler hemde mezuniyet törenleri için giymeyi tercih edeceğiniz çok özel tasarımlı abiye modelleri.

2019 sezonunun en yeni abiye modellerinde bir çok farklı kullanıma uygun tasarımları sizler için bir araya topladık. hem düğünler için, hem özel davetiyeler için hemde parti gibi eğlenceli katılımlar için tercih edebileceğiniz bu özel tasarım abiye modelleri Carolina Herrera imzası ile geliyor. Şık ve zarif abiye modellerini görmek için buyurun devam edelim.

2019 şık ve trend abiye modeli

Çiçek ayrıntıları ile 2019 şık ve trend abiye modeli hayranlık uyandıracak kadar estetik bir çizgiye ve kesime sahip. Straplez ve omuz yakalı abiye modelleri iki farklı giyim tercihine uygun olarak tasarlandı. İşte yeni sezonun beyaz abiye modellerine yeni bir soluk getirecek tasarımlar.Yeni sezon abiye modelleri 2019

Siyah ve beyaz yeni sezon abiyeler

Farklı tarz ve tasarımlar da olan bu özel kesimler Carolina Herrera tasarımdan tasarlandı. Çok özel ve şık olan bu abiye elbise modelleri yeni sezonda oldukça konuşulacak tasarımlara sahipler. Fazla abartılı durmayan ve şık duruşları ile göz dolduruyorlar.

Çiçek desenli uzun abiye modeli

Kırmızı her zaman tercihler arasında etkileyici bir yer almıştır. işte sizlere bir çok amaç için kullanılabilecek abiye modelleri. Hem şık duruyorlar hemde yeni sezonun en popüler abiye modasına uygun olarak tasarlanmış. Bakalım sizler bu özel abiyelere kaç puan vereceksiniz.

Gökkuşağı abiye modeli 2019

Tül etek boyu ile farklı renk kombinasyonlarını bir arada toplayan bu abiye modeli oldukça güzel ve renkli duruyor. 2019 yeni sezon abiye modellerinde beğendiklerinizi puanlamayı unutmayın.

yeni sezon abiye modelleri galerisi

You may also like

Yorum Yap