Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası Yeni sezon küpe ve diğer bayan aksesuarları

Yeni sezon küpe ve diğer bayan aksesuarları

tarafından pramid

Bayan giyimin de aksesuarların önemi gittikçe artmaktadır. Bizlerde sizler için yeni sezon küpe ve diğer bayan aksesuarları ile güzel bir tanıtım yapacağız. Sizler için seçtiğimiz aksesuarlar farklı farklı alanlarda kullanılmaktadır. Broşlar, küpe, kolye ve bileklik gibi gündelik hayatta sıklıkla kullanacağınız aksesuarları tanıtacağız.

Küpe modellerinde yeni sezonda yine giyim tarzınıza uygun olarak farklılıklar gösterse de genelinde hep aynı mantık kullanılmaktadır. Sadece abartı büyüklükte ki küpelerden kaçınıp kısa ve kulağınızın hatlarında görülecek türden küpeleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Diğer bir seçim ise kolye olacaktır. Kolye seçimimiz de yeni sezon da sadelik yine ön planda bu sefer olay sizlerin seçimine kalmış durumda isterseniz küçük bir kalp, isim yada sevdiğinizin ifadesi olan sizinde beğendiğiniz bir sembol olabilir. Bu konuda sadece kolye için seçeceğiniz zincirin altın sarısı olması ve ince olmasına dikkat edin.

Broş modellerine gelince yeni sezon da aksesuarların en az kullanılanı ama özel gün ve davetlerde abiye giyimleri için oldukça etkili olabilmektedirler. Diğer bir yandan iş hayatında olan hanımlar için broş kullanımı etkili olabilmektedir. Kıyafetinize uygun şeklin taşlarla süslü olması ve parlak olması önemli bir ayrıntı olacaktır.

Bu sezon özellikle havaların ısınması ile birlikte aksesuarlar taşlı ve altın tonlarında renklerle kendini sunacaktır. Sizlerin seçimleri kendi tarzını bu stillere uydurmak olacaktır. Aksesuarlar için şimdilik bu kadar ayrıntı ile sizlere bilgi sunuyoruz

 

İşte sizlere sunduğumuz broş örneği. Dikkat ederseniz oldukça zarif ve şık duruyor. Kıyafetinize uyumu ile birlikte sizlerde çok beğeneceksiniz. parlayan taşların sizleri fark ettirmemesi imkansız olacaktır. Melek bir balerin sizce de güzel olmaz mı?

Diğer ürünleri üzerine tıklayarak galerimiz den takip edebileceksiniz.

 

You may also like

Yorum Yap