Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Yeni Sezon Pembe gelinlik modelleri

Yeni Sezon Pembe gelinlik modelleri

tarafından pramid

Kabarık pembe gelinlik modelleri ile yeni sezonun en güzel ve modern örnekleri görmeye hazır mısınız? Yeni Sezon Pembe gelinlik modelleri

Yeni sezonun en gösterişli, en şık gelinlik modelleri hepsi bir arada. Birden fazla pembe gelinlik modelleri ile genç kızlara çok özel modeller sunuyoruz. 2020 – 2021 sezonunun en çok beğenilen gelinlik modelleri arasında uzun kuyruklu ve kabarık gelinlik modellerinin olduğu en özel gelinlik trendlerini sizlere sunuyoruz.Yeni Sezon Pembe gelinlik modelleri

Açık pembe tonu ve tül üstüne beyaz çiçek desenlerinin olduğu harika bir gelinlik modeli. Hem uzun kuyruğu hemde kabarık modeli ile genç kızların hayalini canlandıracak harika bir pembe gelinlik modelidir.Askılı gelinlik modelinde hem modern, şık ve yeni sezonun en güzel çizgileri ile tasarlanmış bu özel gelinlik modelinde bakalım sizler nasıl yorumlarda bulunacaksınız.

Gül desenli özel tasarım gelinlik modeli

Gül desenli gelinlik modeli

Kabarık ve prenses gelinlik modelleri olarak sunulan hem genç kızların, hemde evlenmeyi düşünen orta yaşlı hanımların sıklıkla tercihleri arasında birinci sıraca yer alıyor. Yeni Sezon Pembe gelinlik modelleri arasında pembe renk tonlarının hakim olduğu bu özel tasarımları yine sizler istediğiniz gibi farklı tasarımlar ekleyerek kendinize özgü bir hale getirebilirsiniz.

Prenses model pembe gelinlik modelleri

Sade tasarım gelinlik modeli arayışı olanlar için seçilmiş bir gelinliktir. Gelinlik modelinde kapalı hanımlarda tercih edebilir. Üst kısım için yelek, hırka tarzı bir ekleme ile çok özel bir kapalı ( tesettür ) gelinlik modeline uygun hale getirebilir.Şimdi gelinlik modelinde beyaz yerine bu özel renklerde tercih edilebilir.

Straplez güllü gelinlik modeli

Tam bir prenses gelinlik modeli. Pamuk prenses gibi görünmek isteyenler için hem gül desenli hemde kabarık etek boyu ile inanılmaz güzellikte bir gelinlik modelini daha sizlere sunuyoruz. İşte 2020 – 2021 evlilik sezonu için inanılmaz şıklık ve güzellikte gelinlik modelleri.

2020 – 2021 gelinlik sezonu modelleri

İki farklı gelinlik modeli arasında sizlere bir çok farklı açıdan seçilmiş görüntüleri ile gelinlik modellerini istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kendinize yakışanı tercih ederken vücut hatlarınızı değerlendirmenizdir.

You may also like

Yorum Yap