Ana Sayfa Tesettür Modası Yeni yılın en moda ferace modelleri

Yeni yılın en moda ferace modelleri

tarafından pramid

Yeni sezonun en şık ve en değişik ferace modellerini sizler için seçtik bakalım beğenecek misiniz? Hem geniş tasarımları hem de şık tasarımları ile sizler hayran kalacaksınız. Örtülü hanımların ferace seçimlerinde çok farklı tarzları göreceksiniz. İşte yeni yılın en trend feraceleri

Yeni yılın en moda ferace modelleri arasında Mevlana ferace modelleri, Modanisa feraceleri, Salaş Ferace modelleri ve bol geniş ferace modelleri bulunmaktadır. Ürünlerin birden fazla renk seçenekleri ile birlikte sizlere aktaracağız. Kapalı hanımlar ve genç kızların ferace ihtiyaçlarına cevap vereceğini düşünüyoruz. Bakalım sizler de bu özel ferace modelleri sevecek misiniz?

İnci Detaylı yeni sezon ferace modeli ve renkleri

Yazlık ve mevsimlik olarak kullanılan bu tarz ferace modellerinde kişisel tercihlere göre renk seçimleri yapılır. Geniş ve bol giymek isteyen kapalı kızlar için çok kaliteli bir tasarımdır. İnci detayı olan kısım ise en çok siyah tonda kendini gösteriyor. Diğer renklerde biraz sönük kalıyor. Yeni sezon ferace modelleri arasında oldukça popüler bir üründür.

Manşet Detaylı şık ve kaliteli kapalı ferace modeli

uzun ferace modeli kapalı giyinen kızlar ve bayanlar arasında çok fazla tercih ediliyor. Özellikle şık detayları uzun olan ferace modellerinde daha fazla dikkat çekiyor. Beyaz ve ince bir şerit olarak sunulan manşet kısmı feracenin en dikkat çeken kısmı olmuş. Uzun etek boyu ise kapalı hanımların en çok istedikleri özelliği yansıtmaktadır.

Önü açık geniş ve değişik ferace modeli

Önü açık ferace modelleri arasında bu tarz oldukça farklı ve değişik duruyor. farklı renkleri bulunan ferace modeli oldukça sade ve masum duruyor. Omuz kısmından başlayan işleme kolların el kısmına kadar uzanmaktadır. Bu da feraceye harika bir hava katıyor. Sade ve değişik ferace arayan hanımlar için vaz geçilmedir.

Salaş ve iki renk ferace modelleri

Örtülü hanımlar ve genç kızların tercihleri arasında salaş ferace modelleri oldukça rağbet görüyor. Hele ki farklı tarz ve tasarım arayan gençler için de bu tarz ferace modellerini yayınlamaya devam edeceğiz. Taş işlemeli yada desenli olacak şekilde tasarlanan bu ferace modeli kapalı genç kızların çok fazla ilgisini çekiyor diyebiliriz. tabi sizlere fikir vermesi için paylaşıyoruz.

Astarlı, taşlı ve abiye tarzı ferace modeli

Çok yönlü bir ferace modeli. daha önce bu kadar farklı ve tarz bir ferace modeli gördünüz mü?

Hem şıklığınıza şıklık katacak, hem ferace olacak hem de abiye. İşte bütün bu ayrıntıların hepsi tek bir tasarımda birleşmiş. Farklı renklerle istediğiniz renk seçerek tarzınızı oluşturabilirsiniz. Yeni sezonun ferace modelleri arasında en popüler ve trend olan feracelerini sizler için seçiyoruz. Yeni yılın en moda ferace modelleri

You may also like

Yorum Yap