Yeşil abiye modelleri 2019

Paylaş

Bir çok ünlü markanın abiye modelleri arasında 2019 modasının ve çizgisinin olduğu çok öze tasarımlarını sizler için seçtik. Özellikle yeşil ve tonlarına ait olan bu özel tasarımları çok beğeneceksiniz. Yeşil gece kıyafeti, Yeşil dantelli abiye, yeşil renkli balo kıyafeti gibi bir çok ayrıntıyı içinde barındıran o özel seriler.

Özel tasarım düğün, gece ve balo kıyafetlerinde en önemli ayrıntı ise bir çok kadına ve genç kıza hitap ediyor olmasıdır. Kapalı giyinen hanımlar için ve açık giyinmeyi seven hanımlara yönelik bir birinden şık ve zarif abiye modeli.

Sırt ve göğüs dekolteli dantelli gece ve parti abiye modeli

Parlak kumaşla birlikte çizilmiş hatalara sahip hanımların bütün hatlarını ortaya çıkartan bu özel tasarım abiye modellerine bayılacaksınız. Özellikle sırt dekoltesi ile birlikte muhteşem bir sunum hazırlıyor. Gece kıyafeti olarak, parti kıyafeti ve düğün için abiye olarak tercih edebilirsiniz.

Balık parti ve mezuniyet kıyafetleri 2019

yeşil renkli abiye modelleri oldukça güzel görünüyor değil mi? özellikle de 2019 abiye modasının en güzel ve en başarılı tasarımlarını sizler için tek bir konuda birleştirdik bakalım sizler hangilerini beğeneceksiniz.

Bacak dekolteli ve transparan abiye modelleri 2019

Bacak dekolteli balo kıyafetleri, gece kıyafetleri kadınları oldukça şık ve zarif gösteriyor. Tabi bacak dekolteli kıyafetleri tercih ederken de hatlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Uzun bacaklı hanımların tercih etmesi gereken iki abiye modeli

Kuyruklu ve dekolteli abiye modeli 2019

Göz kamaştıran güzelliğe sahip hanımların davetlerde en dikkat çekici olması için bu kıyafetleri ve bu renkleri tercih etmesi yeterli olacaktır. İşte sizlere 2019 abiye modasının en güzel abiye modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir