Ana Sayfa Kadınca Moda Yunan tipi gelinlik modelleri

Yunan tipi gelinlik modelleri

tarafından pramid

Yunan tipi gelinlik modelleri ile sizlere alıştığınız gelinlik modellerinin çok çok ötesinde bir kaç model tanıtacağız. Gelinlik modelleri için yeni sezonda oldukça başarılı gelinlik modası ve modelleri sunuluyor ama hiç bir bu kadar farklı tarz ve model de değil. İşte sizlere Yunan giyim konseptine uygun gelinlik modelleri

Sade ve şık gelinlik modeli arayanlar için çok özel gelinlik modelleri sunuyoruz. Askılı, tek omuzlu gibi bir çok tarz gelinlik bulunmaktadır. Farklılık arayan genç hanımlar için seçtiğimiz bu konsept bakalım sizin de hoşunuza gidecek mi?

daha çok sinema filmlerinde görmeye alışık olduğumuz Roma ve Yunanlı kadınların giydikleri beyaz elbiselere uygun tarz da yeniden tasarlanan bu gelinlik modellerini bakalım sizler nasıl bulacaksınız. Yeni sezon için yeniden tasarlanmış olan bu özel gelinlik modelleri açık giyinen hanımlar için vazgeçilmez olacaktır.

İki farklı Yunan gelinlik modeli

Uzun etek boyu ve kullanılan yumuşak kumaşı ile alıştığımız gelinlik modellerinin çok çok ötesinde bir çizgi sunmuştur. Özellikle rahatlık ve şıklık konusunda ipeksi kumaşlar tercih edilmektedir. Bu tarz gelinlik modelleri oldukça pahalı maliyetlerde tasarlanmaktadır.

Askılı ve pelerinli gelinlik modeli

Askılı ve pelerinli gelinlik modeli. Yunan tipi gelinlik modelleri arasında dikkat etmeniz gereken noktalar ise göğüs dekolteli olmalarıdır. Bütün gelinlik modellerinde uzun etek boyları tercih edilmiş. Bütün gelinlik modellerinde taşla işlenmiş kemerler kullanılmıştır. Ayrıca omuz üstünde ki noktalar da bile bu taşlardan aksesuar olarak kullanıldığı görülmektedir.

Kraliçe tipi gelinlik modelleri

Bu özel gelinlik modellerin de Kraliçe tipi gelinlik modelleri olarak sizlere iki farklı biçim gelinlik daha sunuyoruz. Bakalım bunlar için nasıl bir beğeni sunacaksınız. Afrodit gibi güzel gelin olmak isteyenler mutlaka bu gelinlik modellerini görmeleri gerekecek. Farklı tarz isteyenler için ise Osmanlı tarzı gelinlik modellerimizi de görmelerini tavsiye ediyoruz.

Düşük askılı gelinlik modeli

2019 yeni tarz gelinlik modelleri

You may also like

Yorum Yap