Ana Sayfa Tesettür Modası Zühre pardösü modelleri 2019

Zühre pardösü modelleri 2019

tarafından pramid

2019 Zühre markasının kış sezonu için bir birinden şık ve zarif pardesü modelleri sizler için toplandı. İşte tesettür giyim için öncü markalardan biri olan Zühre pardösü modelleri karşınızda.

En güzel ve şık pardösü modellerini gördüğünüzde çok hoşunuza gidecek. Özellikle kapüşonlu olan pardösü modelleri genç kızlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Kaşmir bayan pardesüleri, kapüşonlu tesettür pardesü modelleri gibi bir çok alternatif var.

Tilki tüylü zühre pardösü

Oldukça zarif görünüyor. Hem tüylü kapüşon kısmı ile birlikte hem sıcak tutacak hemde kış mevsimi için oldukça kaliteli bir görünüm sunuyor. Kaşmir pardesü modeli olarak Zühre giyimin sunduğu bu özel pardösü modeli oldukça tercih ediliyor. Hem ince işlemesi ile birlikte hemde duruşu ile birlikte tesettür giyinmeyi seven hanımların tercihleri arasında ilk sırayı alıyor.

Önü deri ve tüylü pardesü modeli

Bu pardösü modelimiz de yaka kısmı tamamen tilki tüyünden oluşuyor. Bu tüyler kol kısmını da ilave edilmiş. Ön kısmı deri arka kısmı ise kumaştan olan bu özel tasarım pardösü modeli oldukça şık ve zengin duruyor. 

Haki rengi ile gençlere hitap eden pardesü modeli

Genç kızlara özel üretilen bu pardösü tasarımı hem gençlere yönelik duruyor hemde oldukça zengin bir duruş sunuyor. Kapüşon kısmının tüylü olması ve sarı tüyleri ile pardösüyle ayrı bir hava katmış. Ünlü markaların ünlü tasarımları.

2019 Zühre pardösü modelleri ve yeni sezon en trend pardösü modası

You may also like

Yorum Yap