Gelinlik Modelleri

Yeni sezon en şık ve en güzel gelinlik modelleri

Yeni sezonla birlikte düğün için start verilmiş oldu. Güzel havalarla birlikte güzel bir düğün organizasyonu yapan gelin adayları için bir de gelinlik modeli olmalı. İşte gelinler için en şık gelinlikleri, en güzel gelinlikler ve yeni moda ve trend olan gelinlik modellerini seçtik. Yeni sezon en şık ve en güzel gelinlik modelleri arasında farklı açılardan sunulan gelinlikleri tercih ettik.

Beyaz renk gelinlikler her zaman tercih olmaktadır. Özellikle gelinlik modellerinde en favori olan gelinlik modelleri ise; Büstiyer yaka gelinlik modelleri, V yaka gelinlik modelleri, Pırpırlı gelinlikler ve Kare yaka gelinlik stillerinden özel olanları seçtik.

İşte yeni sezonun en şık gelinlik modelleri

Saten ve kabarık gelinlik modelinde sizlere çok özel bir tasarımı sunuyoruz. Hem askılı göğüs dekoltesi hemde bacak dekoltesi ile de sizlere çok özel bir gelinlik modeli sunuyoruz. Tercih olarak biraz daha dolgun bayanların tercih etmesi için seçtik. Zayıf gelin adayları için çok fazla kaba olacağından tercih etmelerini istemeyiz. Tabi sizler neler düşünüyorsunuz yorumlarda bizlerle paylaşın.

Dantel işlemeli tül gelinlik modeli. Prenseslere yakışan bir gelinlik

Bu gelinlik tercihimiz de oldukça zarif ve şık olan bir modeli seçtik. Hem ince işçiliği hem de duruşu çok kaliteli duruyor. Uzun kollara kadar işlemesi ve sadece üst bölgenin işlemeli olması da çok estetik duruyor. Gelinliği farklı açılardan incelediğiniz de ne kadar doğru bir seçim olduğunu göreceksiniz. Hem sadelik var hemde şıklık. Kocanız size bir kez daha aşık olacak. Tabi aksi bir düşüncesi olan bayanlarında yorumlarını bekliyoruz.

Kare yaka gelinlik ve kabarık modeli

Gelinlik modeli tercihleri kişilerin zevklerine göre değişiklik kazanıyor. Özellikle kilo, boy ve vücut yapısı gibi etkileri var tabi bunların dışında bir de dış etkenler var. Daha otoriter bir gelinlik modeli Oldukça ciddi ve farkındalık yaratan bir tercih olacaktır. en güzel gelinlik modelleri ve daha fazlası için bizi takip edin.

Büstiyer gelinlik modeli – Cesur gelinlik

Gerçekten çok cesur bir gelinlik modeli. Özellikle güveni tam olan gelin adaylarının tercih edeceği türden bir model. Tam ve kusursuz bir vücutla bu gelinliği giydiğiniz çok etkili olacağınız ve çok konuşulacağınızı unutmayın. Hem göğüs kısmının dekolteli olması hemde bacak dekoltesinin oldukça ciddi şekilde göstermesi tercihinizi etkileyebilir. Yorumlarda bizleri unutmayın. Yeni sezon en şık ve en güzel gelinlik modelleri

Yeni sezon gelinlikler veya sizin favoriniz olan gelinlik modellerini bizlerle paylaşırsanız bizler de beğendiğiniz modellerin çok daha fazla alternatif seçeneğini sizlere sunarız.

Avatar

iremsude

About Author

1 Comment

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir